Zoznam kancelárií

Kancelárie - Bratislavský kraj

Bratislavský kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 General

Záhradnícka 74
Bratislava - Staré Mesto, Bratislava I

T: 0948 822 121
T: 0948 822 121
E: general@century21.sk
W: www.century21.sk/general

CENTURY 21 General je jedna z najväčších realitných kancelárii v Bratislave, ktorá patrí do siete najrozsiahlejšieho rezidenčného realitného systému Century 21. Od vzniku spoločnosti Century 21 v roku 1971 sa systém stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. V počte 165 000 profesionálnych maklérov v 70 krajinách sveta, každým dňom sa snaží priblížiť potrebám zákazníkov pri kúpe, predaji a prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti. Century 21 je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. Filozofiou spoločnosti Century 21 General je zabezpečenia najvyššieho komfortu pre klienta a to vo všetkých poskytovaných oblastiach našich služieb. Profesionálny tím maklérov s dlhoročnými skúsenosťami Vám nielen správne poradia, ale aj starostlivo zvážia všetky Vaše kroky pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti s dôrazom na právnu legislatívu Slovenskej Republiky. CENTURY 21 – Svetová jednotka v realitách !


CENTURY 21 Commercial General

Záhradnícka 74
Bratislava - Staré Mesto, Bratislava I

T: 0918 812 001
E: daniel.bily@century21.sk
W: century21.sk/commercial-general


CENTURY 21 Pressburg

Záhradnícka 74
Bratislava - Staré Mesto, Bratislava I

T: 0910 828 322
E: pressburg@century21.sk
W: www.century21.sk/pressburg

CENTURY 21 Pressburg je jedinou kanceláriou siete CENTURY 21 aktívne pôsobiacou v Bratislavskom kraji. Sme tím profesionálov s rôznym profesným zázemím a dokonalou znalosťou Bratislavy a jej realitného trhu. Radi vám poradíme a sprostredkujeme celý proces spojený s kúpou, predajom i prenájmom a ďalším servisom vašej nehnuteľnosti. Okrem súkromných nehnuteľností sa CENTURY 21 Pressburg špecializuje aj na trh komerčných nehnuteľností a komplexné poradenstvo pre realitných investorov a developerov. 

Kancelárie - Nitriansky kraj

Bratislavský kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Realprogres

Portfólio našej firmy Realprogres je široké. Zaoberáme sa predajom, sprostredkovaním kúpy či prenájmom bytov, domov, pozemkov, kancelárskych priestorov, skladov, výrobných hál a pod. Vieme prispôsobiť ponuku potrebám našich klientov.Pomôžeme vám s komplikovanou administratívou či právnickými záležitosťami, v ktorej laik neorientuje. Samozrejme, že služby pre klientov sú zadarmo. S akýmikoľvek otázkami sa na nás môžete obrátiť počas bežnej pracovnej doby cez telefón, internet či osobne v realitnej kancelárii. Pri každom inzeráte je okrem ceny a najdôležitejších informácií aj kontakt na zodpovedného makléra, ktorý vám rád odpovie na všetky vaše otázky. Poskytujeme služby v rezidenčnej i komerčnej oblasti, čiže radi pomôžeme ľuďom, pre ktorých je kúpa domu životnou investíciou i podnikateľom, ktorí investujú na trhu s realitami alebo potrebujú nehnuteľnosti na výkon svojej činnosti.Na Slovensku platí, že suma provízie je väčšinou vo výške 3 až 5 percent z ceny nehnuteľnosti. Častý jav je, že čím lacnejší objekt, tým vyššie percento, naopak pri mimoriadne drahých stavbách a pozemkoch sa percento znižuje. Tím pracovníkov Century 21 Realprogres je tu pre vás. Snažíme vyjsť ľuďom v ústrety a zohľadňovať ich požiadavky vo výslednej dohode.Svoju povesť si budujeme poctivo krôčik po krôčiku. Iba serióznosťou a zmyslom pre detail dokáže realitná kancelária odplašiť prípadných podvodníkov a špekulantov. Naša firma Century 21 Realprogres vám odporučí to, čo hľadáte vy, nie to, čo chce niekto iný. Zabezpečíme obchod od A po Z, na svojich zákazníkov netlačíme, ale informujeme ich. Bežne riešime úkony okolo prevodov členských práv k družstevným bytom, vyhotovenia kúpno-predajných, darovacích či zámenných zmlúv. Môžeme komunikovať s katastrálnym úradom za vás. Zabezpečíme ocenenie nehnuteľností pri dedičskom konaní, vybavíme listy vlastníctva a snímky z katastrálnej mapy. Postaráme sa o vyhotovenie znaleckých posudkov na nehnuteľnosti, zhotovenie geometrického plánu alebo vytýčenie hraníc medzi pozemkami. Spolupracujeme so stavebnými sporiteľňami a bankami. Poradíme vám pri odkúpení nehnuteľnosti, prípadne pri vyrovnávaní dlhov za nehnuteľnosť. Vyznáme sa v problematike hypotekárnych úverov.

Kancelárie - Banskobystrický kraj

Bratislavský kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Reality-Market

Horná 65A
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

T: 0907 811 166
T: 048 412 5207
E: realitymarket@century21.sk
W: www.realitymarket.eu

Využite komplexné služby a profesionalitu našich pracovníkov na trhu nehnuteľností. „Sme 1 v realitách“ ... A prečo ? • ako najstaršia realitná kancelária v regióne pôsobíme už 29 rokov • ako najväčšia realitná kancelária v regióne poskytujeme svoje služby pomocou 8 kmeňových zamestnancov , 7 externých maklérov a 11 spolupracovníkov • máme vlastné nehnuteľnosti i kapitál • realizovali sme developerské projekty, marketing a právny servis pre viac ako 7 veľkých projektov v Banskej Bystrici (v objeme investícií presahujúcich 33 mil. € t.j. 1 miliardu Sk) • spravujeme 17 polyfunkčných budov (s viac ako 190-timi nájomcami) • zastupujeme vlastníkov pozemkov ktorých celková výmera pozemkov presahuje 350 ha • sprostredkovali sme (za dobu našej činnosti) prenájom viac ako 500 nehnuteľností a predali ich viac ako 1000 !!! Naša spoločnosť vznikla transformovaním z pôvodnej obchodno-realitnej spoločnosti REALITY MARKET už v roku 1991 na čisto realitnú spoločnosť, a od roku 1996 pod názvom Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o. sídli a podniká ako: • developerská • sprostredkovateľská a • správcovská spoločnosť na trhu nehnuteľností. V roku 2015 vstúpila naša spoločnosť do celosvetového realitného systému CENTURY 21 ktorý je 1 v realitách, či už kvalitou a rýchlosťou služieb alebo počtom kancelárií už v 74 krajinách sveta. Za 29 rokov na trhu je stabilita, dôveryhodnosť a profesionalita našou reklamou.

Kancelárie - Prešovský kraj

Bratislavský kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Garant

Hurbanova 7
Bardejov, okres Bardejov

T: 0911 291 000
E: garant@century21.sk
W: www.century21.sk/garant

CENTURY 21 je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. CENTURY 21 Garant so sídlom na Hurbanovej ulici č.7 v Bardejove patrí medzi ďalšiu otvorenú kanceláriu na Slovensku patriacu do celosvetovej realitnej siete CENTURY 21. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti realitných služieb, financovania nehnuteľností a právne služby. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Filozofiou spoločnosti CENTURY 21 Garant je zabezpečiť najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb pre spokojnosť klienta. Sme zlatá cesta k Vašim snom.


CENTURY 21 Tatry

Námestie svätého Egídia 95
Poprad, okres Poprad

T: 0948 161 130
E: frantiska.kleinova@century21.sk
W: www.century21.sk/tatry

Spoločnosť CENTURY 21 je vo svete známa už viac ako 40 rokov svojím Zlatým štandardom v realitných službách. Vďaka otvoreniu kancelárie Century 21 Tatry je svetová jednotka v realitách už aj v Poprade. Kvalitou poskytovaných služieb a efektívnymi rozhodnutiami chceme maximálne splniť potreby a túžby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Filozofiou spoločnosti Century 21 Tatry je realizovať bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľností so zdvorilým prístupom.


CENTURY 21 Tatry Spiš

Nám.Majstra Pavla 10
Levoča, okres Levoča

T: 0908 829 793
E: katarina.gilbertson@century21.sk
W: www.century21.sk/tatry-spis

Spoločnosť CENTURY 21 je vo svete známa už viac ako 40 rokov svojím Zlatým štandardom v realitných službách. Vďaka otvoreniu kancelárie Century 21 Tatry Spiš je svetová jednotka v realitách už aj v Levoči. Kvalitou poskytovaných služieb a efektívnymi rozhodnutiami chceme maximálne splniť potreby a túžby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Filozofiou spoločnosti Century 21 Tatry Spiš je realizovať bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľností so zdvorilým prístupom.


CENTURY 21 Advisors

Tkáčska 4
Prešov, okres Prešov

E: advisors@century21.sk
W: www.century21.sk/advisors

CENTURY 21® je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. CENTURY 21 Advisors, so sídlom na Tkáčskej ulici č.4 v Prešove, patrí medzi ďalšiu otvorenú kanceláriu na Slovensku patriacu do celosvetovej realitnej siete CENTURY 21®. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti realitných služieb, financovania nehnuteľností a právne služby. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradtiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Filozofiou kancelárie CENTURY 21 Advisors je zabezpečiť najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb pre spokojnosť klienta.

Kancelárie - Košický kraj

Bratislavský kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Golden Real

Mlynská 4
Košice - Staré Mesto, Košice I

T: 0907 605 980
T: 0908 890 339
E: goldenreal@century21.sk
W: www.century21.sk/goldenreal

CENTURY 21 Golden Real je prvou slovenskou realitnou kanceláriou, svetovo najväčšieho rezidenčného realitného systému CENTURY 21.Až 165.000 maklérov CENTURY 21, každý deň úspešne poskytuje svoje služby označované ako „Zlatý štandard“ a to až v 70 krajinách sveta. Podľa prestížnej agentúry Millward Brown je práve CENTURY 21 najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou v USA, Kanade, Francúzsku, či Číne.Aj my, CENTURY 21 Golden Real, sa hrdo hlásime k najúspešnejšiemu realitnému systému a svojim klientom zabezpečujeme maximálny komfort realitného biznisu vo všetkých oblastiach. Naši starostlivo vyberaní realitní makléri, ktorí sú odborníci vo svojej oblasti, Vám nielen poradia, ale prevedú celým procesom od správneho výberu nehnuteľnosti, cez presťahovanie, až po zariadenie, či rekonštrukciu Vášho nového domova. CENTURY 21 - Svetová jednotka v realitách.


CENTURY 21 Realitné Centrum

Garbiarska 5
Košice - Staré Mesto, Košice I

T: 0901 702 121
E: realitnecentrum@century21.sk
W: www.realitnecentrum.help

Ako chcete riešiť svoje nové bývanie či investovanie? Spoľahlivosť a profesionalita spojená s viac ako 15 ročnými skúsenosťami je to, na čom staviame my. Meníme proces predaja a kúpy tak, aby bol pre Vás jednoduchý a bezpečný v každom ohľade.

Hľadáte nové uplatnenie? Chcete zmeniť kariéru?
Ak máte radi voľnosť a nové výzvy, pridajte sa k nám!
Vzdelávanie – tímová spolupráca - vlastný príjem.


CENTURY 21 TZ Financial

Werferova 1
Košice - Juh, Košice IV

T: 0905 903 903
E: tzfinancial@century21.sk
W: www.century21.sk/tzfinancial

CENTURY 21 TZ FINANCIAL sa zaradila do siete CENTURY 21® , svetovej jednotky na trhu nehnuteľností v júli 2020. Príslušnosť k svetovej jednotke na trhu je je výsadou ale aj záväzkom súčasne. Preto ja naši makléri ponúkajú realitnú službu pre klienta v najvyššom profesionálnom, rokmi overenom vysokom štandarde, ktorý realitná sieť CENTURY 21® prináša ako samozrejmú a prirodzenú súčasť práce makléra na trhu s nehnuteľnosťami. Ak ste sa rozhodli alebo len plánujete akúkoľvek zmenu z vašou nehnuteľnosťou vrátane jej získania, naši makléri vám radi pomôžu uskutočniť tieto zmeny vo vašom živote, k vašej plnej spokojnosti a bezpečnosti. Nakladanie s vaším osobným majetkom si zaslúži profesionálnu starostlivosť poskytovanú značkou CENTURY 21®.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií