Veriť sa oplatí

Veriť sa oplatí

29.04.2012, 21:49

Pred dvoma rokmi, presne 21. mája 2010 otvorilo CENTURY 21 na Slovensku svoju prvú kanceláriu. Bolo to v Košiciach a pamätám si, že metropola východu vtedy žila pokusom o zápis do Guinessovej knihy rekordov. Na Hlavnej ulici, priamo pred Dómom sv. Alžbety a novootvorenou kanceláriou CENTURY 21 Golden Real tancovali tisícky študentov.

Nespomínam si presne o aký tanec išlo, no všetci boli oblečení v žltých tričkách a v rukách držali žlté balóny, presne ako my. Ten deň bol reálne prvým dňom fungovania novej realitnej značky na Slovensku a vyzeralo to, akoby všetci chceli oslavovať s nami a my sme sa stali súčasťou niečoho veľkého, silného a plného energie.

Chcel som veriť v symboliku toho dňa a dúfal som, že je to úspešný štart značky, ktorú vtedy na Slovensku takmer nikto nepoznal. Za 2 roky sme sa posunuli o veľký kus ďalej. Dnes s hrdosťou môžem oznámiť, že v Košiciach už fungujú 3 realitné kancelárie pod značkou CENTURY 21 a ďalších 6 v Bratislave a Nitre. Kým čítate tiero riadky, otvárame novú, siedmu, kanceláriu CENTURY 21 Big Fish na Mostnej ulici v Nitre, a to ani zďaleka nie je všetko. Poskytli sme ďalších 5 licencií pre Malacky, Šamorín, Dunajskú Stredu, Senec a Trnavu, ktoré čoskoro otvoríme. Malacky už v najbližších dňoch a Šamorín v priebehu 2 mesiacov. Náš rast nie je len v počte kancelárií, ale aj v sile tímu, ktorý poskytuje kvalitné služby v realitnom biznise. Dôkazom sú pozitívne reakcie našich zákazníkov a zvyšujúca sa dôvera v počte ponúkaných nehnuteľností, ktoré máme vo svojom portfóliu.

CENTURY 21 štartovalo pred dvoma rokmi veľkolepo, s námestím plným žltých balónov a my sme verili, že raz sa z neho na Slovensku stane silná realitná značka. Dnes môžem povedať, že sa nám to podarilo. CENTURY 21 má vybudované pevné základy, no bez tvrdej práce maklérov a vašej dôvery by to možné nebolo. Chcem všetkým vysloviť poďakovanie a dodať, že veriť sa naozaj oplatí.

Daniel Bilý, CEO
CENTURY 21 Slovakia

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií