Prvý kongres Century 21 Česká a Slovenská republika

Prvý kongres Century 21 Česká a Slovenská republika

23.04.2016, 21:16

Prvý Československý kongres CENTURY 21

Pri Brnenskej priehrade, sa 22. apríla usporiadal prvý kongres CENTURY 21 Českej a Slovenskej republiky. Programom česko-slovenského stretnutia maklérov CENTURY 21 bolo vyhodnotenie výsledkov roka 2015 a stanovenie si spoločných cieľov pre rok 2016. . Do obeda prebiehali najmä zaujímavé semináre lídrov a lektorov akadémie CENTURY 21. Po obedňajší program sa niesol v duchu oficiálneho zahájenia česko-slovenskej spolupráce CENTURY 21 vízie spoločných projektov v budúcnosti.

Galavečer zahájil Bahi Khodur z Francúzka. Predniesol históriu CENTURY 21 vo Francúzsku a priblížil aj akým spôsobom sa im darí držať si silnú pozíciu na  francúzskom realitnom trhu. Okrem iného prezentoval, že pre klientov a maklérov znamená značka CENTURY 21 predovšetkým kvalitný servis.

Neskôr vystúpil na pódiu aj vzácny hosť z centrály v USA pán Chris Kervandjian, viceprezident CENTURY 21. Informoval prítomných o rozvoji CENTURY 21 vo svete, o nových projektoch, úspechoch.

Pre lepšiu autenticitu pripájame foto galériu z kongresu CENTURY 21, ktorá najlepšie prezentuje skvelú atmosféru, ktorá nás sprevádzala po celý deň.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií