Petr Suchánek sa stal viceprezidentom medzinárodnej siete CENTURY 21

Petr Suchánek sa stal viceprezidentom medzinárodnej siete CENTURY 21

15.02.2011, 20:55

Obchodný riaditeľ realitnej siete CENTURY 21 Česká republika Petr Suchánek významne postúpil vo svojej kariére v CENTURY 21. Z českej centrály odchádza na post viceprezidenta CENTURY 21 pre International Development. Stáva sa tak členom najužšieho vedenia tejto svetovej realitnej siete.

„Je to nepochybne prestup roka v realitnom svete. Petr bude iba druhým Európanom v štyridsaťročnej histórii spoločnosti CENTURY 21, ktorý zamieril do tak vysokej funkcie v rámci celosvetovej siete, „uviedol generálny riaditeľ CENTURY 21 Česká republika, Aleš Mazgaj. Podľa neho bol Petr Suchánek vybraný vďaka jeho pracovným úspechom v tuzemsku, keď sa mu s jeho tímom podarilo počas dvoch rokov na českom trhu predať 64 licencií CENTURY 21.

Ako viceprezident pre International Development bude mať Petr Suchánek teraz na starosti predaj Master licencií po celom svete a bude zodpovedať za vstup značky CENTURY 21 na nové trhy.

„Už teraz rokujem o predaji Master licencie pre trhy v Nemecku, Rakúsku, a Poľsku. Chystáme aj vstup do afrických krajín ako je Alžírsko či Tunisko. Z ázijských krajín sa chce značka CENTURY 21 usídliť najmä v Indii či Dubaji,“ povedal Petr Suchánek.

Petr Suchánek (31 rokov) vyštudoval Vysokú školu banskú, kde získal inžiniersky titul. Počas štúdia na vysokej škole pôsobil aj ako obchodný manažér firmy Cobra Group na Novom Zélande a po návrate pracoval v manažérskej funkcii poisťovacej spoločnosti ING. Od roku 2008 pracoval v CENTURY 21 Česká republika ako obchodný riaditeľ. Petr Suchánek sa venoval profesionálne hokeju. Hral českú extraligu za Opavu a Havířov a neskôr pôsobil aj v USA a Kanade v tímoch Idaho Steelheads a Muskegon Fury.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií