Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt

CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 Slovakia

SVETOVÁ #1 NA REALITNOM TRHU

#50rokovsvami
#C21Celebrates50

Prvá realitná kancelária CENTURY 21® bola založená realitnými maklérmi Artom Bertlettom a Marshom Fisherom, v Orange County, Kalifornia, 28 júla, 1971. Uvedomovali si, že kľúčová je dôveryhodnosť a znalosť značky.

Dnes je CENTURY 21® globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta.

CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb.

Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru.

Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®.

Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.

Novinky

Odborník na reality: Trendom je bývať v byte s pocitom domu

IndexMag, 23.5.2022

Kde v Košiciach sa najviac oplatí bývať? Do čoho odporúča realitný maklér aktuálne investovať? Na čo pri výbere bývania nesmieme zabudnúť? Daniel Bilý, CEO siete realitných kancelárií CENTURY 21 Slovakia, otvorene porovnáva nielen developerské projekty v metropole východu.

Čítať viac » 

Developing očami realitnej siete CENTURY 21

Forbes, jún 2021

Ako vyzerá spolupráca realitnej kancelárie CENTURY 21 a developera, nám priblížil Bohumil Kratochvíl, majiteľ realitnej kancelárie C21 REALITY MARKET, Banská Bystrica a Miroslav Černý, riaditeľ kancelárie C21 Realitné Centrum, Košice.

Čítať viac » 

Trh s realitami zlákal nových “dráčov”

Forbes, 6.5.2021

Realitná sieť CENTURY 21 má troch nových franšízových partnerov.
Kto sú, aké sú ich plány a prečo sa stali súčasťou franšízovej siete v čase pandémie?

Čítať viac » 

 

 

 

Centrála CENTURY 21 Slovakia

Kontaktovať kanceláriu