Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt

CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 Slovakia

SVETOVÁ #1 NA REALITNOM TRHU

#50rokovsvami
#C21Celebrates50

Prvá realitná kancelária CENTURY 21® bola založená realitnými maklérmi Artom Bertlettom a Marshom Fisherom, v Orange County, Kalifornia, 28 júla, 1971. Uvedomovali si, že kľúčová je dôveryhodnosť a znalosť značky.

Dnes je CENTURY 21® globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta.

CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb.

Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru.

Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®.

Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.

Novinky

Trh s realitami zlákal nových “dráčov”

Forbes, 6.5.2021

Realitná sieť CENTURY 21 má troch nových franšízových partnerov.
Kto sú, aké sú ich plány a prečo sa stali súčasťou franšízovej siete v čase pandémie?

Čítať viac » 

Trh s realitami zlákal nových “dráčov”

Developing očami realitnej siete CENTURY 21

Ako vyzerá spolupráca realitnej kancelárie CENTURY 21 a developera, nám priblížil Bohumil Kratochvíl, majiteľ realitnej kancelárie C21 REALITY MARKET, Banská Bystrica a Miroslav Černý, riaditeľ kancelárie C21 Realitné Centrum, Košice.

Čítať viac » 

Centrála CENTURY 21 Slovakia

Kontaktovať kanceláriu