Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
3 izb.byt na Kpt. Nálepku s 6m loggiou
159 990,00 EUR

Košice - Staré Mesto, Košice I

CENTURY 21 Realitné Centrum a Ing. Ivana Rolaková exkluzívne ponúkajú na predaj 3izbový byt s rozlohou 68m2 v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na ulici Kpt. Nálepku, Staré Mesto. Byt je situovaný na 1. poschodí s orientáciou na dve svetové strany - východ a západ. Súčasťou bytu je 6m loggia a komora na poschodí priamo pred bytom.

Byt je v pôvodnom stave s menšími úpravami. V byte boli menené plastové okná.

Vstupom do bytu sa nachádzate v rozľahlej chodbe. Na konci chodby sa nachádza samostatná toaleta. Vedľa nej je umiestnená kúpeľňa. S kúpeľňou susedí šatník. Po pravej strane od vchodových dverí je vstup do priestrannej obývačky, z nej prechádzate do prechodnej kuchyne. Obe miestnosti sú orientované na západ. Naľavo od vchodových dverí je situovaná jedna nepriechodná izba a zároveň s ňou susedí druhá nepriechodná izba. Obe izby sú orientované na východ.

Bytový dom je zateplený, má nový výťah. Na jar 2023 sa budú kompletne rekonštruovať loggie, vrátane zábradlia, podlahy atď. (kompletná obnova loggií). V bytovom dome je menená elektroinštalácia, plynové rozvody, taktiež aj rozvody vody a odpad.

Parkovanie je verejné s dostatočným množstvom parkovacích miest. Okolie bytového domu má širokú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tam materské školy, základné školy, MHD, obchody, posilňovňa, lekárne, reštaurácie, medicínske centrum, atď.

Na byt sa neviažu žiadne ťarchy! Byt je kúpou voľný!

Kontakt na makléra: Ing. Ivana Rolaková 0918 665 724

Cena
159 990,00 EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Košice - Staré Mesto,
Košice I,
Košický kraj
Číslo ponuky
25266
Stav ponuky
Aktívny
Podlahová plocha
68 m2
Stav objektu
Pôvodný stav
Druh bytu
V panelovom dome
Dispozícia bytu (veľkosť)
3+1
Číslo podlažia v dome
1
Počet nadzemných podlaží
9
Vlastníctvo
Osobné
Druh objektu
Panelová
Počet loggií
1
Lodžia
6 m2
Užitková plocha
68 m2
Vybavenie
Výťah, Parkovisko
Umiestenie objektu
Sídlisko

Kontaktovať makléra

Ing. Ivana Rolaková

Podobné ponuky