Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
3izbový byt na Lidickom Námestí
150 000,00 EUR

Košice - Dargovských hrdinov, Košice III

CENTURY 21 Realitné Centrum a Ing. Ivana Rolaková ponúkajú na predaj 3izbový byt s rozlohou 65m2 po čiastočnej rekonštrukcii. Byt je orientovaný na dve svetové strany - východ a sever. Súčasťou bytu je loggia, ktorá je zasklenná s orientáciou na východ. Čiastočná rekonštrukcia zahŕňa: plastové okná v celom byte, zasklenie loggie a plávajúce podlahy.

Vstupom do bytu sa nachádzate v rozľahlej chodbe, ktorá ponúka dostatočný priestor na umiestnenie vstavanej skrine. Po pravej strane od vchodových dverí sa nachádza šatník. Vedľa neho je umiestnená kúpeľňa a samostatná toaleta. Oproti vchodovým dverám je vstup do kuchyne. Benefitom toho bytu je samostatná komora s oknom, do ktorej sa dostanete z kuchyne. Z kuchyne je aj vstup na loggiu. Vedľa kuchyne sa je umiestnená prvá izba. Z chodby sa ďalej dostanete obývačky, z ktorej je vstup do druhej izby.

K bytu prislúcha pivnica. K dispozícií je kočikáreň, ktorú je možné využívať aj na uskladnenie bicyklov.

Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný rovnako exteriér ako aj interiér. Vchod je na čip, kamerový systém na vstupoch a vo výťahoch, vstup do pivničných priestorov je možný len na čip. V bytovom dome sa nachádzajú dva výťahy, pričom jeden je menší a druhý je väčší. Oba prešli kompletnou rekonštrukciou.

Parkovanie je verejné s dostatkom parkovacích miest. Okolie bytového domu má širokú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tam Materská škola, potraviny, veterinárna ambulancia, basketbalové ihrisko, BMX dráha, cukráreň, predaj odevov atď.

Kontakt na makléra: Ing. Ivana Rolaková 0918 665 724

Cena
150 000,00 EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Košice - Dargovských hrdinov,
Košice III,
Košický kraj
Číslo ponuky
25065
Stav ponuky
Aktívny
Podlahová plocha
64 m2
Stav objektu
Čiastočná rekonštrukcia
Druh bytu
V panelovom dome
Dispozícia bytu (veľkosť)
3+1
Číslo podlažia v dome
9
Počet nadzemných podlaží
12
Vlastníctvo
Osobné
Druh objektu
Panelová
Počet loggií
1
Lodžia
3 m2
Užitková plocha
64 m2
Vybavenie
Výťah, ParkoviskoNie
Umiestenie objektu
Sídlisko

Kontaktovať makléra

Ing. Ivana Rolaková

Podobné ponuky