Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
3.izb. pražský typ, na výbornom mieste sídl. Nad Jazerom
175 000,00 EUR

Košice - Nad jazerom, Košice IV

Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj pekný byt o výmere 68 m2 + 6 m loggia, pražského typu, s orientáciou východ – západ, v OV, na Polárnej ul. v Košiciach, situovaný na 7.p. novozrekonštruovaného obytného domu. Byt má plastové okná, zasklenú 6 m loggiu, bezpečnostné vchodové dvere, staršie pôvodné jadro, zväčšené o časť kumbálu, kuchynskú linku do tvaru L. K bytu prislúcha komora pred bytom a pivnica. V obytnom dome prebehla rekonštrukcia pred 2 rokmi, pozostávajúca z výmeny výťahu, výmeny vchodových dverí, osadenia nových schránok, bola vymenená strecha, pokládka novej dlažby vo vnútorných spoločných priestoroch, ako aj na balkóne. Byt sa nachádza v tichom príjemnom prostredí s dobrými parkovacími možnosťami. Skvelí susedia, neďaleké detské ihrisko, cyklochodník, vodná plocha jazera robia túto časť atraktívnou z hľadiska bývania aj relaxu. V blízkosti sa nachádzajú taktiež kostol, školy a obchodné centrá.

Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, finančné sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO!
Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Cena
175 000,00 EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Košice - Nad jazerom,
Košice IV,
Košický kraj
Energetický certifikát
B - Veľmi úsporná
Číslo ponuky
25045
Stav ponuky
Aktívny
Podlahová plocha
68 m2
Stav objektu
Čiastočná rekonštrukcia
Dispozícia bytu (veľkosť)
3+1
Číslo podlažia v dome
7
Počet nadzemných podlaží
7
Vlastníctvo
Osobné
Druh objektu
Panelová
Plocha balkónu
6 m2
Počet loggií
1
Užitková plocha
74 m2
Ostatní rozvody
Káblová televízia
Kúrenie
Ústredné - diaľkové

Kontaktovať makléra

Katarína Hirjaková

Podobné ponuky