Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Pekný, tehlový byt o výmere 66 m2 + loggia
137 000,00 EUR

Kežmarok, okres Kežmarok

Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj pekný, 3. izbový byt v OV, o výmere 66 m2 + 3 m2 loggia, situovaný na 1. p. tehlového obytného domu. Byt má samostatné kúrenie – vlastný kotol zn. Protherm, murované bytové jadro, v kúpeľni sprchovací kút, samostatné WC, plastové okná, plávajúce podlahy /pod ktorými sú pôvodné drevené/,na chodbe keramickú dlažbu, novšiu kuchynskú linku, plynový sporák s keramickou doskou, balkón, pivnicu a odkúpený pozemok pod obytným domom, ako aj pozemok, na ktorom je nemurovaná laťková garáž. V blízkosti bytu je železničná aj autobusová stanica, takže je výborne napojený na neďalekú prírodu /Vysoké Tatry, Thermal park Vrbov, Bachledová dolina /aj z hľadiska kúpy ako investície k možnému budúcemu prenájmu. Byt je orientovaný na sever, juh a východ. Pod bytom sú spoločné priestory. K bytu prislúcha 1/6 na bytovom dome. Nízke mesačné náklady = 50,- Eur.
Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, finančné sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO!
Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Cena
137 000,00 EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Kežmarok,
okres Kežmarok,
Prešovský kraj
Energetický certifikát
C - Úsporná
Číslo ponuky
24970
Stav ponuky
Aktívny
Podlahová plocha
66 m2
Stav objektu
Čiastočná rekonštrukcia
Dispozícia bytu (veľkosť)
3+1
Číslo podlažia v dome
1
Počet nadzemných podlaží
3
Počet podlaží pod zemou
3
Vlastníctvo
Osobné
Druh objektu
Tehlová
Plocha balkónu
3 m2
Užitková plocha
69 m2
Vybavenie
Garáž
Kúrenie
Ústřední - plynové

Kontaktovať makléra

Katarína Hirjaková

Podobné ponuky