Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Nájom kancelárie od 150 m2 do 300 m 2.
7,00 EUR / m2 / mesiac

Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Century21 Reality Market ponúka na prenájom krásne nadštandardné kancelárske priestory vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrice s nádherným výhľadom na okolitú prírodu od Starohorských vrchov až po západnú časť Nízkych Tatier.
Na prenájom ponúkame kancelárske priestory od 135,57m2 až po 158,02m2 s možnosťou rozdelenia na polovicu. Kancelárie sú vybavené nadštandardne s klimatizáciou, ústredným kúrením, moderným výťahom, zabezpečovacím systémom, 24-hodinová bezpečnostná služba, privedenie optického internetu. Do každej kancelárie je bezbariérový prístup.
V rámci prenájmu sa poskytuje u prenajímateľa reklama cez jeho webové stránky ako aj reklama na pred vstupom do budovy.
Pred budovou je možnosť verejného parkovania ako aj doobjednať si vlastné parkovacie miesto s rezervačnou tabuľou, parkovacou kartou a údržbou parkovacieho miesta.
Možnosť doobjednania upratovania kancelárskych priestorov.
V okolí kancelárie sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane pošty, supermarketu, reštaurácie a pod.. Veľkou výhodou je hlavný uzol pre MHD, napojenie na R1 smer Zvolen, Brezno, Donovaly.
Cena za prenájom je 7€/m2/mesiac +DPH a cena za preddavky na služby je 3,20€/m2/mesiac + DPH + spotreba elektrickej energie.
Cena za parkovacie miesto je 438€/1 park. miesto/rok + DPH, v prípade prenajatia viac parkovacích miest je možná dohoda.

Cena
7,00 EUR
/ m2 / mesiac
Lokalita
Banská Bystrica,
okres Banská Bystrica,
Banskobystrický kraj
Číslo ponuky
24494
Stav ponuky
Aktívny
Druh priestor
Kancelárie
Stav objektu
Kompletná rekonštrukcia
Typ domu
Poschodový
Druh objektu
Zmiešaná
Plocha miestností
300 m2
Vybavenie miestností
Áno
Popis vybavenia
Podľa dohodyPodľa dohody
Sociálne zariadenie
Áno
Užitková plocha
300 m2
Vybavenie
Áno
Ďalšie nebytové priestory
Prístrešok
Telekomunikácie
Telefon, Internet
Ostatní rozvody
Ostatné rozvody

Kontaktovať makléra

Renáta Dobrovičová

Podobné ponuky