Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
2 byty v absolútnom centre, každý po 103 m2
350 000,00 EUR

Košice - Staré Mesto, Košice I

Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj 2 byty situované bezprostredne nad sebou, v krásnom meštianskom dome na Mäsiarskej ulici v Košiciach. 1. byt sa nachádza na 2.podlaží obytného domu. Prichádza sa k nemu cez veľkú zasklenú pavlač, ktorá slúži ako terasa. Byt pozostáva z 3 izieb, kuchyne s jedálňou, šatníka, chodby, samostatného WC so svetlíkom a kúpeľne. Byt má vysoké stropy, veľký potenciál na modernizáciu podľa vlastných predstáv, a to: na prerobenie na jeden mezonetový byt, resp. na 2 samostatné apartmány v centre mesta, vhodné ako investícia.
2. byt sa nachádza v podkroví obytného domu. Jeho pôdorys kopíruje spodný byt a má dovedené média, ako voda, odpad a elektrina. Je v stave rozostavaný byt. V obytnom dome sa nachádza celkovo 6 bytov. Mesačné náklady na bývanie sú veľmi priaznivé, nakoľko ohrev teplej vody je zabezpečený boilerom a kúrenie je vlastné - plynové gamatky. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, obchodné centrum Urban, poliklinika, škola, škôlka. Byty sa predávajú výlučne spolu. Viac foto na stránke RK.
Byt nemá energetický certifikát.
Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, finančné sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO!
Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Cena
350 000,00 EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Košice - Staré Mesto,
Košice I,
Košický kraj
Číslo ponuky
24471
Stav ponuky
Aktívny
Podlahová plocha
206 m2
Stav objektu
Pôvodný stav
Dispozícia bytu (veľkosť)
4+1
Číslo podlažia v dome
1
Počet nadzemných podlaží
2
Vlastníctvo
Osobné
Druh objektu
Tehlová
Plocha terás
20 m2
Užitková plocha
206 m2

Kontaktovať makléra

Katarína Hirjaková

Podobné ponuky