Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Záhrada a chata v Drienici na predaj
Info v kancelárií

Drienica, okres Sabinov

Chata a pozemok na predaj (11 árov) sa nachádzajú v centre obce Drienica.
Inzerovaná cena nehnuteľnosti: 37 tisíc Eur.
Ide o obec so známou rekreačnou oblasťou Lysá, neustále sa rozvíjajúcou o nové služby pre letnú aj zimnú rekreáciu (hotely, pribúdajúce trate a lyžiarske vleky, kryté kúpalisko, wellness služby, s pobytom v nerušenej panenskej prírode, zaujímavými turistickými trasami zasadenými do lesného prostredia až k vrcholu Lysej 1068 m n.m. a ďalších v pohorí Čergov. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádzajú Obecný úrad, obchod s potravinami, neďaleko je kostol.
Na predaj je záhrada bez tiarch, zapísaná na samostatnom Liste vlastníctva. Záhrada je orientovaná na južnú stranu, na začiatku a konci rovinatá, v strednej časti vo svahu.
Zo stavieb sa na pozemku nachádza staršia stodola a zdroj vody - vŕtaná studňa do hĺbky cca 8 m doplnená čerpadlom na vodu.
Súčasťou predaja je aj obytný karavan pre 4 osoby, ktorý spĺňa nadštandardné požiadavky malej chaty, pobytu, spania, prípravy jedla i malej hygieny. Vo vnútri karavanu je inštalácia rozvodov plynu, elektrickej energie 12 V a 220 V a televízie na 12 V a 220 V. Zo spotrebičov je k dispozícii plynový dvojvarič, chadnička (60 litrov) v trojitej kombinácii na plyn, 12 V, alebo 220 V , pre vykurovanie el. panel na 220 V. Vnútorná inštalácie je 12 V a 220 V, svetlo 12 V. Do napojenia el. prípojky sa v súčasnosti využíva energia 12 V z autobatérie. Vodovodný rozvod k drezu kuchynskej zostavy a k umývadlu v samostatnej hygienickej kabínke je z prenosnej nádrže s čerpadlom 12 V. V hygienickej kabínke je prenosné chemické WC.
Po technickej stránke je prives pojazdný a prevádzky schopný aj na dovolenkové kempovanie v kempingoch doma a v zahraničí. Ma platnú poznávaciu značku, malý i veľký technický preukaz a zaplatené povinné poistenie.
Viac informácií je možné získať na č.tel. 0911 310 565, prípadne na marian.rimarcik@century21.sk.
V súčasnosti je možné na pozemku záhrady postaviť podľa Územného plánu obce a rozhodnutia jeho majiteľov akýkoľvek rekreačný objekt s pôdorysným rozmerom do 80 m2, dvojpodlažný (pripadne aj s pivnicou) do 360 m3 obstavaného priestoru. Tieto podmienky spĺňajú rozmermi aj štandard pre rodinné domy.
Inžinierske siete, ako sú el. vzdušné vedenie, vonkajší vodovod a kanalizácia, sú už vybudované na začiatku prístupovej cesty a body ich napojenia sa nachádzajú cca 50 m od pozemku. Pozemok pod prístupovou cestou je majetkovoprávne vysporiadaný, zapísaný je na Liste vlastníctve obce.
Objekty a súčastí záhrady :
1. Chata (obytný príves) s dodatočnými stavebnými úpravami a investíciami
2. Studňa vŕtaná cca 7 m + ponorné čerpadlo
3. Stodola ako odkladací priestor
4. Oplotenie s dvojkrídlovou bránou
5. Soc. zariadenie - uzatvorené WC
6. Stromy rôzneho veku (3 orechy, 10 jabloní, 5 hrušiek, 7 čerešní a višní,
14 sliviek, 1 marhuľa, 1 ringlota, kríky: červené a čierne ríbezle,
maliny, černice)
Do úvahy pripadá aj rokovanie o zámene tejto nehnuteľnosti za iný podobný pozemok na rekreačné účely, konkrétne v Prešove a okolí (M. Šariš, V. Šariš, Fintice, N. Šebastová, V. Šebastová, Podhradík, Solivar, Teriakovce, R.N. Ves, Dulova Ves, Záborské, Haniska...).

Cena
Info v kancelárií
Lokalita
Drienica,
okres Sabinov,
Prešovský kraj
Energetický certifikát
G - Mimoriadne nehospodárna
Číslo ponuky
23822
Stav ponuky
Aktívny
Kategória
Chaty a chalupy
Stav objektu
Novostavba
Druh objektu
Montovaná
Plocha miestností
6 m2
Predaj
Vcelku
Vybavenie miestností
Áno
Sociálne zariadenie
Áno
Užitková plocha
6 m2
Rok rekonštrukcie
2020
Pre nasťahovanie
01.09.2021
Vybavenie
Áno
Kúrenie
Lokálne - elektrické
Doprava
Cesta, Autobus
Voda
Voda - zdroj pre celý objekt
Plyn
Individuálny
Elektrina
Elektro - 230 V

Kontaktovať makléra

Ing. Marián Rimarčík

0911 310 565 marian.rimarcik@century21.sk
Ing. Marián Rimarčík

Podobné ponuky