Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Chata a záhrada v Drienici na predaj
25 000,00 EUR

Drienica, okres Sabinov

Chata a väčší pozemok na predaj (1100 m2) sa nachádzajú v centre obce Drienica. Obec je úzko spojená so známou rekreačnou oblasťou Lysá, neustále rozvíjajúcou sa o nové služby pre letnú aj zimnú rekreáciu ( hotely, pribúdajúce trate a lyžiarske vleky, kryté kúpalisko, wellness služby, s pobytom v nerušenej panenskej prírode, zaujímavými turistickými trasami zasadenými do lesného prostredia až k vrcholu Lysej 1068 m n.m. a ďalších v pohorí Čergov. V blízkosti nehnuteľnosti sa nachádzajú Obecný úrad, obchod s potravinami a drogériou, neďaleko je pekný kostol.
V Drienici ide o záhradu na predaj, bez tiarch, zapísanú na samostatnom Liste vlastníctva. Záhrada je orientovaná na južnú stranu, na začiatku a konci rovinatá, v strednej časti vo svahu. V záhrade je množstvo starších a mladších ovocných stromov rôzneho druhu, ako aj kríkov malín, černíc, ríbezlí a jahôd. Zvlášť vynikajú dva mohutné orechy, čerešne, jablone, slivky a višne.
Zo stavieb sa na pozemku nachádza staršia stodola a zdroj vody - vŕtaná studňa do hĺbky cca 8 m doplnená čerpadlom na vodu.
Súčasťou predaja je obytný karavan pre 4 osoby, ktorý spĺňa nadštandardné požiadavky malej chaty, pobytu, spania, prípravy jedla i malej hygieny. Vo vnútri karavanu je inštalácia rozvodov plynu, elektrickej energie 12 V a 220 V a televízie na 12 V a 220 V. Zo spotrebičov je k dispozícii plynový dvojvarič, chadnička (60 litrov) v trojitej kombinácii na plyn, 12 V, alebo 220 V , pre vykurovanie el. panel na 220 V. Vnútorná inštalácie je 12 V a 220 V, svetlo 12 V. Do napojenia el. prípojky sa v súčasnosti využíva energia 12 V z autobatérie. Vodovodný rozvod k drezu kuchynskej zostavy a k umývadlu v samostatnej hygienickej kabínke je z prenosnej nádrže s čerpadlom 12 V. V hygienickej kabínke je prenosné chemické WC.
Po technickej stránke je prives pojazdný a prevádzky schopný aj na dovolenkové kempovanie v kempingoch doma a v zahraničí. Ma platnú poznávaciu značku, malý i veľký technický preukaz a zaplatené povinné poistenie.
V súčasnosti je možné na pozemku záhrady postaviť podľa Územného plánu obce a rozhodnutia jeho majiteľov akýkoľvek rekreačný objekt s pôdorysným rozmerom do 80 m2, dvojpodlažný (pripadne aj s pivnicou) do 360 m3 obstavaného priestoru. Tieto podmienky spĺňajú rozmermi aj štandard pre rodinné domy.
Inžinierske siete, ako sú el. vzdušné vedenie, vonkajší vodovod a kanalizácia, sú už vybudované na začiatku prístupovej cesty a body ich napojenia sa nachádzajú cca 50 m od pozemku. Pozemok pod prístupovou cestou je majetkovoprávne vysporiadaný, zapísaný je na Liste vlastníctve obce.
Cena objektov a súčastí záhrady :
1. Chata - obytný karavan......1900 EUR
2. Studňa - vrt + čerpadlo.....1000 EUR
3. Stodola........................0 EUR
Nehnuteľnosť bez energetického certifikátu.
Do úvahy pripadá aj rokovanie o zámene tejto nehnuteľnosti za iný podobný pozemok na rekreačné účely, konkrétne v Prešove a okolí (M. Šariš, V. Šariš, Fintice, N. Šebastová, V. Šebastová, Podhradík, Solivar, Teriakovce, R.N. Ves, Dulova Ves, Záborské, Haniska...).

Cena
25 000,00 EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Drienica,
okres Sabinov,
Prešovský kraj
Energetický certifikát
G - Mimoriadne nehospodárna
Číslo ponuky
23822
Stav ponuky
Aktívny
Kategória
Chaty a chalupy
Stav objektu
Novostavba
Druh objektu
Montovaná
Plocha miestností
6 m2
Predaj
Vcelku
Vybavenie miestností
Áno
Sociálne zariadenie
Áno
Užitková plocha
6 m2
Rok rekonštrukcie
2020
Pre nasťahovanie
31.10.2020
Vybavenie
Áno
Kúrenie
Lokálne - elektrické
Doprava
Cesta, Autobus
Voda
Voda - zdroj pre celý objekt
Plyn
Individuálny
Elektrina
Elektro - 230 V

Kontaktovať makléra

Ing. Marián Rimarčík

0911 310 565 marian.rimarcik@century21.sk
Ing. Marián Rimarčík

Podobné ponuky