Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Pozemok na výstavbu (terasových bytov) s výhľadom na mesto, Juh
260 000,00 EUR

Košice - Juh, Košice IV

Ponúkame na predaj investičný pozemok v mestskej časti Košice - Juh, napojený na prístupovú komunikáciu z Užhorodskej ulice. Pozemok s celkovou výmerou 1458 m2 je podľa ÚP definovaný ako obytné plochy málopodlažnej zástavby. K pozemku je vypracovaný projekt na terasové domy/byty so záhradami. Návrh usporiadania bytov je terasovité. Strechy terasových bytov sú riešené ako pochôdzne terasy, doplnené zeleňou.
Vstupy do jednotlivých bytov sú samostatné, navrhované zo severnej strany, z pešieho chodníka so schodišťami.
Parkovanie je riešené formou záchytných garáži a parkovacích plôch pri vstupe na pozemok.
Umiestnenie pozemku ponúka krásny výhľad na centrum mesta, rýchle napojenie na rýchlostné cesty, kompletnú občiansku vybavenosť a príjemné prostredie na rodinný život.

Cena
260 000,00EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Košice - Juh,
Košice IV,
Košický kraj
Číslo ponuky
23752
Stav ponuky
Aktívny
Celková plocha
1458 m2
Jednotky plochy
m2
Druh pozemku
Pre bytovú výstavbu
Vlastný pozemok
1458 m2
Inžinierské siete
Vodovod, Kanalizácia, Plyn, Elektrina

Kontaktovať makléra

Ing. Slavomíra Mišková

0917 863 007 slavomira.miskova@century21.sk
Ing. Slavomíra Mišková

Podobné ponuky

Nastavenie súkromia

Dôležité

Uchováva nastavenia cookies. Uchováva čas, ktorý užívateľ strávil na stránke. Uchováva identifikátor relácie. V prípade, že užívateľ použil voľbu "Ostať prihlásený" je doba platnosti predĺžená na 31 dní. Uchováva schopnosti užívateľovho zariadenia (PC, telefón)

cookies,timeOnSite,PHPSESSID,devcap

Nastavenia

Uchováva minimalizáciu ovládacieho panela pre prihlásených užívateľov. Uchováva stav minimalizácie pre Potrebujete poradiť?

minimize-ribbon,minimize-assistance-offer

Štatistika

Rozlišuje užívateľov. Identifikátor nemôže byť použitý na identifikáciu osoby. Používa sa na udržanie nízkeho počtu požiadaviek na server.Rozlišuje užívateľov. Identifikátor nemôže byť použitý na identifikáciu osoby.

_ga,_gat,_gid

Personalizácia

Uchováva jedinečný identifikátor návštevníka za účelom personalizácie obsahu. Identifikátor je zdieľaný so spoločnosťou Google

vid