Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Novostavba rodinného domu pre modernú rodinu, Čermeľ
359 990,00 EUR

Košice - Sever, Košice I

Hľadáte atraktívny veľkometrážny byt s terasou a neviete nájsť nič vhodné?
Hľadáte nehnuteľnosť v blízkosti centra a zároveň blízko prírody a zelene?
Hľadáte lukratívne miesto, kde si môžete so svojou rodinou oddýchnuť a vychutnať pohodu?

Ako lepšiu alternatívu k priestrannému bytu ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v najlukratívnejšej lokalite mesta Košice – Čermeľ.
Rodinný dom je situovaný na pozemku lemovanom Čermeľskou ulicou a Čermeľským potokom, od cesty oddelený chodníkom pre chodcov a cyklistov. Výmera pozemku je 320 m2.
Rodinný dom má tvar obdĺžnika, zastavaná plocha je 140,5 m2, plocha určená na bývanie je 213,9 m2. Súčasťou novostavby je garáž na prízemí domu. Nehnuteľnosť je napojená na vodovod, kanalizáciu a elektrickú sieť. Výroba tepla a ohrev TÚV je zabezpečovaná tepelným čerpadlom. Kúrenie je riešené ako podlahové kúrenie. Stavebný materiál je Ytong, okná sú hliníkové.
Dispozične je dom rozdelený na dve nadzemné podlažia. Prvé nadzemné podlažie (denná zóna) tvorí kuchyňa, obývacia izba s jedálňou, hobby miestnosť, pracovňa (šatník) a kúpeľňa. Obývacia izba je funkčne prepojená s exteriérom prostredníctvom výstupu na terasu.
Druhé nadzemné podlažie tvoria dve detské izby, spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatníkom a s loggiou, hosťovská izba a kúpeľňa s terasou. V obývacej izbe a spálni atmosféru dotvára krb.
Dom je umiestnený v prednej časti pozemku tak, aby západná, zadná časť pozemku mohla byť využívaná na relax a oddych. Dom je presvetlený z južnej strany presklenými stenami.
Šetrite svoj čas a energiu a rozhodnite sa pre nový rodinný dom na kľúč. Vyberte si modernú, nadčasovú novostavbu v peknom prostredí Čermeľského údolia za svoj nový domov a dohodnite si stretnutie s maklérom.

Cena
359 990,00EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Košice - Sever,
Košice I,
Košický kraj
Energetický certifikát
B - Veľmi úsporná
Číslo ponuky
23482
Stav ponuky
Aktívny
Počet izieb
5
Podkategória
Rodinný
Poloha
Samostatný
Zastavaná plocha
140 m2
Užitková plocha
213 m2
Počet nadzemných podlaží
2
Plocha parcely
320 m2
Podlahová plocha
213 m2
Vlastný pozemok
320 m2
Typ domu
Poschodový
Druh objektu
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Vybavenie
Áno
Telekomunikácie
Telefon, Internet
Kúrenie
Ústredné - elektrické

Kontaktovať makléra

Ing. Slavomíra Mišková

0917 863 007 slavomira.miskova@century21.sk
Ing. Slavomíra Mišková

Podobné ponuky

Nastavenie súkromia

Dôležité

Uchováva nastavenia cookies. Uchováva čas, ktorý užívateľ strávil na stránke. Uchováva identifikátor relácie. V prípade, že užívateľ použil voľbu "Ostať prihlásený" je doba platnosti predĺžená na 31 dní. Uchováva schopnosti užívateľovho zariadenia (PC, telefón)

cookies,timeOnSite,PHPSESSID,devcap

Nastavenia

Uchováva minimalizáciu ovládacieho panela pre prihlásených užívateľov. Uchováva stav minimalizácie pre Potrebujete poradiť?

minimize-ribbon,minimize-assistance-offer

Štatistika

Rozlišuje užívateľov. Identifikátor nemôže byť použitý na identifikáciu osoby. Používa sa na udržanie nízkeho počtu požiadaviek na server.Rozlišuje užívateľov. Identifikátor nemôže byť použitý na identifikáciu osoby.

_ga,_gat,_gid

Personalizácia

Uchováva jedinečný identifikátor návštevníka za účelom personalizácie obsahu. Identifikátor je zdieľaný so spoločnosťou Google

vid