Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Murovaná záhradná chata pri sídl. KVP
18 000,00 EUR

Košice - Západ, Košice II

Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj záhradnú chatu v peknej lokalite na začiatku sídliska KVP v blízkosti Wuppertálskej a Starozagorskej ulice. Chata je dvojpodlažná, murovaná. Na 1. podlaží sa nachádzajú 3 miestnosti, z ktorých jedna slúžila ako pivnica + 2 skladové miestnosti. Na poschodí sa nachádza chodba, kuchynka a obývacia izba s krbom. Záhrada je úrodná, cca 4 árová, ktorá nie je v OV. Okolie je pekne upravené a záhradkárska osada sa uzamyká aj počas dňa. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD, supermarket Lidl. K pozemku je prístup z 2 strán, po asfaltovej a z časti po spevnenej ceste. Záhrada má juhozápadnú orientáciu a dobrých susedov. Na pozemku sú ovocné stromy, okrasné kríky, sklad náradia a záhradný vodovod.
Chata nemá energetický certifikát.
Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, hypotekárne sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO!
Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Cena
18 000,00EUR
za nehnuteľnosť
Lokalita
Košice - Západ,
Košice II,
Košický kraj
Číslo ponuky
23341
Stav ponuky
Aktívny
Celková plocha
400 m2
Jednotky plochy
m2
Druh pozemku
Záhrada
Vlastný pozemok
400 m2
Stavba na pozemku
Stavba na pozemku, Cena stavby je zahrnutá v cene pozemku
Druh objektu
Tehlová
Zastavaná plocha
25 m2

Kontaktovať makléra

Katarína Hirjaková

Podobné ponuky