Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Vyšná Šebastová, stavebný pozemok a záhrada na predaj
25,90 EUR / m2

Vyšná Šebastová, okres Prešov

Century 21 Garant exkluzívne ponúkajú 22 árový pozemok (2200 m2). Nachádza sa v obci Vyšná Šebastová pri Prešove. Stavebný pozemok má premennú šírku 11,2 m - 10,4 m, dĺžku viac ako 200 m a je vhodný pre užšie typy stavieb (rekreačné objekty - chalupa, chata, rekreačný domček) s prevažujúcou dĺžkou objektu. Tie je možné plánovať v severnej časti pozemku (záhrada - nazastavané územie). Bezprostredné okolie južnej časti pozemku pri ceste je zastavané okolitou zástavbou. Táto už obojstranne obostavaná časť je vhodná ako budúca záhrada a pre prístupovú cestu. Parcela je v lokalite s už vybudovanými rodinnými domami alebo domami vo výstavbe.
Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanej časti obce (intravilán). Leží vo výbornej lokalite na skok od Prešova, len 3 km východne. Pozemok je ideálne rovinatý, slnečný, vzhľadom k svetovým stranám výhodne orientovaný zo severu na juh. Inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia) pre realizácie prípojok v dosahu na okraji asfaltovej prístupovej cesty.
Dostupná je aj doprava celoročnou linkou MHD a autobusmi SAD. Pozemky sú zapísané na Liste vlastníctva bez tiarch. V súčasnosti sú využívané ako záhrady. Na zadnú záhradu je možné sa dostať aj po ďalšej prístupovej ceste vo vlastníctve Obce (terénnej, zatiaľ bez spevneného asfaltového povrchu).
Pozemok je v zmysle záväznej časti Územného plánu obce súčasťou plochy určenej pre rodinné domy.
Veľkou výhodou pre budúceho stavebníka je napríklad existencia lomu v katastri obce (kameň, štrk, piesok...) aj výrobne a predajne stavebných prefabrikátov (murovacie, debniace, stropné tvárnice, dlažby, plotové dielce, obrubníky...). Z objektov občianskeho vybavenia sú k dispozícii: materská škola, maloobchodné zariadenie ( potraviny, drogéria, pohostinstvo). Pre voľnočasové aktivity sú v obci k dispozícii napríklad multifunkčné ihrisko, posilňovňa, knižnica, výtvarný krúžok, internetová miestnosť... V území sa využíva funkčná cyklistická trasa aj zaujímavé možnosti pre pešiu turistiku a hubárčenie.
Rokovanie o cene je možné. V prípade záujmu si môžete dohodnúť konkrétny termín obhliadky pozemku na č. tel. 0911 310 565 .

Cena
25,90 EUR
/ m2
Lokalita
Vyšná Šebastová,
okres Prešov,
Prešovský kraj
Číslo ponuky
23043
Stav ponuky
Aktívny
Celková plocha
2200 m2
Jednotky plochy
m2
Druh pozemku
Pre výstavbu rodinných domov
Vlastný pozemok
2200 m2
Inžinierské siete
Vodovod, Kanalizácia, Plyn, Elektrina
Komunikácie
Asfaltová
Charakter okolitej zástavby
Obytná
Umiestenie objektu
Kľudná časť obce
Doprava
Cesta, MHD, Autobus
Občianská vybavenosť
Škôlka, Supermarket

Kontaktovať makléra

Ing. Marián Rimarčík

0911 310 565 marian.rimarcik@century21.sk
Ing. Marián Rimarčík

Podobné ponuky