Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Drienica, pozemok s chatou na predaj
Info v kancelárií

Drienica, okres Sabinov

Century 21 Garant exkluzívne ponúkajú na predaj pozemok o výmere 11 árov. Orientačné rozmery pozemku sú 66 x 16,6 m. Nehnuteľnosť je zapísaná na Liste vlastníctva bez tiarch.
Inzerovaná cena: 37 tisíc Eur.
Záhrada sa nachádza v centre obce Drienica pri Sabinove. Obec je známa rekreačnou oblasťou Lysá s celoročnými možnosťami rekreácie a turistiky. Ponúkaná parcela je čiastočne na rovine, čiastočne vo svahu. Súčasťou pozemku sú aj rekreačná chata - upravená z veľkého obytného turistického prívesu, vrt na odber podzemnej vody a veľká stodola.
Vzhľadom na výmeru pozemku je možné tu postaviť aj 2 nové nehnuteľnosti v súlade s územnoplánovacou dokumentáciou obce. Časť pozemku so stodolou a chatou o výmere 360 m2 (22,5x16 m)je zastavanou plochou mimo hranice územia určeného pre rekreačné objekty. Je to rovinatá plocha so svojimi rozmermi ideálna aj pre výstavbu rodinného domu. Nepatrí do oblasti rekreačných chát, v ktorej sa nachádza väčšia časť parcely.
Na základe písomného vyjadrenia Obecného úradu je v území určenom pre výstavbu rekreačných objektov možná výstavba chalupy, chaty, rekreačného domu so zastavanou pôdorysnou plochou do 80 m2( 10x8 m, 9x8,8 m a podobne), môžu byť vybudované aj ako poschodové objekty (prízemie + podkrovie).
Na záhradu je možné sa dostať po prístupovej ceste vo vlastníctve Obce (na koncovom úseku dĺžky 50 m neupravenej, terénnej, zatiaľ bez spevneného povrchu). Pozemok je oplotený strojovým oceľovým pletivom, s prístupom cez samostatnú oceľovú bránu. Na pozemku sa nachádza 1 drevená stavba - stodola, ktorá sa oceňuje nulovou zostatkovou hodnotou (zdarma).
Neďaleko ponúkaného pozemku sa nachádzajú hlavná cesta, kostol, Obecný úrad, predajňa potravín.
Inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia) pre realizácie prípojok - najbližšia novostavba rodinného domu s prípojkami inžinierskych sietí je vo vzdialenosti cca 35 m od hranice pozemku).
V prípade záujmu si môžete termín obhliadky nehnuteľnosti dohodnúť na č. tel. 0911 310565, prípadne na marian.rimarcik@century21.sk.
Cena nehnuteľnosti, objektov a súčastí záhrady :
1. Chata (obytný príves) s dodatočnými stavebnými úpravami a investíciami
2. Studňa vŕtaná cca 7 m + ponorné čerpadlo
3. Stodola
4. Oplotenie s dvojkrídlovou bránou
5. Soc. zariadenie - uzatvorené WC
6. Stromy rôzneho veku (3 orechy, 10 jabloní, 5 hrušiek, 7 čerešní a višní, 14 sliviek, 1 marhuľa, 1 ringlota, kríky: červené a čierne ríbezle, maliny, černice).
Nehnuteľnosť bez energetického certifikátu.

Cena
Info v kancelárií
Lokalita
Drienica,
okres Sabinov,
Prešovský kraj
Číslo ponuky
22459
Stav ponuky
Aktívny
Celková plocha
1100 m2
Jednotky plochy
m2
Druh pozemku
Pre výstavbu rodinných domov
Vlastný pozemok
1100 m2
Stavba na pozemku
Stavba na pozemku
Druh objektu
Drevená
Inžinierské siete
Vodovod, Kanalizácia, Plyn, Elektrina
Komunikácie
Asfaltová
Charakter okolitej zástavby
Obytná
Umiestenie objektu
Kľudná časť obce
Doprava
Cesta, Autobus
Občianská vybavenosť
Škôlka
Ostatná vybavenosť
kúpalisko, lyžiarske stredisko, hotely, Obecný úrad, kostoly, objekty pre spoločné stravovanie, potraviny, pohostinstvo, cyklistické a turistické trasy...

Kontaktovať makléra

Ing. Marián Rimarčík

0911 310 565 marian.rimarcik@century21.sk
Ing. Marián Rimarčík

Podobné ponuky