Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Drienica, pozemok s chatou na predaj
23,00 EUR / m2

Drienica, okres Sabinov

Century 21 Garant exkluzívne ponúkajú na predaj pozemok o výmere 1100 m2. Ovocná záhrada sa nachádza v centre obce Drienica pri Sabinove. Obec so známa aj rekreačnou oblasťou Lysá s celoročnými možnosťami rekreácie a turistiky. Ponúkaná parcela je čiastočne na rovine, čiastočne vo svahu. Súčasťou pozemku sú aj rekreačná chata - upravená z veľkého obytného turistického prívesu (karavan) a vrt na odber podzemnej vody.
Do úvahy pripadá aj možnosť zámeny tejto nehnuteľnosti za iný podobný pozemok využívaný na rekreačné účely, konkrétne v Prešove a okolí (M. Šariš, V. Šariš, Fintice, N. Šebastová, V. Šebastová, Podhradík, Solivar, Teriakovce, R.N. Ves, Dulova Ves, Záborské, Haniska...).
Vzhľadom na výmeru pozemku je možné tu postaviť aj 2 nové nehnuteľnosti, v súlade s územnoplánovacou dokumentáciou obce, určené pre rekreačné účely.
Na základe písomných vyjadrení Obecného úradu je tu možná výstavba rekreačných objektov (chata, chalupa, rekreačný dom so zastavanou pôdorysnou plochou do 80 m2, 10x8 m, 9x8,8 m a podobne, môžu byť vybudované aj ako poschodové objekty s podkrovím).
Orientačné rozmery pozemku sú 66 x 16,6 m . Nehnuteľnosť je zapísaná na Liste vlastníctva bez tiarch. V súčasnosti je pozemok využívaný ako záhrada. Na udržiavanej záhrade sa nachádzy okolo 30 ovocných stromov a ovocné kríky.
Na záhradu je možné sa dostať po prístupovej ceste vo vlastníctve Obce (na koncovom úseku dĺžky 50 m neupravenej, terénnej, zatiaľ bez spevneného povrchu). Pozemok je oplotený strojovým oceľovým pletivom, s prístupom cez samostatnú oceľovú bránu. Na pozemku sa nachádza 1 drevená stavba - stará stodola.
Neďaleko ponúkaného pozemku sa nachádzajú hlavná cesta, kostol, Obecný úrad, predajňa potravín.

Inžinierske siete (elektrina, voda, plyn, kanalizácia) pre realizácie prípojok - najbližšia novostavba rodinného domu s prípojkami inžinierskych sietí je vo vzdialenosti cca 35 m od hranice pozemku).
V prípade záujmu si môžete termín obhliadky nehnuteľnosti dohodnúť na č. tel. 0911 310565.
V inzerovanej cene 23 EUR/m2 nie sú zahrnuté objekty a súčasti záhrady:
1. Chata - obytný karavan......1900 EUR
2. Studňa - vrt + čerpadlo.....1000 EUR
3. Stodola........................0 EUR
Nehnuteľnosť bez energetického certifikátu.

Cena
23,00 EUR
/ m2
Lokalita
Drienica,
okres Sabinov,
Prešovský kraj
Číslo ponuky
22459
Stav ponuky
Aktívny
Celková plocha
1100 m2
Jednotky plochy
m2
Druh pozemku
Pre výstavbu rodinných domov
Vlastný pozemok
1100 m2
Stavba na pozemku
Stavba na pozemku
Druh objektu
Drevená
Inžinierské siete
Vodovod, Kanalizácia, Plyn, Elektrina
Komunikácie
Asfaltová
Charakter okolitej zástavby
Obytná
Umiestenie objektu
Kľudná časť obce
Doprava
Cesta, Autobus
Občianská vybavenosť
Škôlka
Ostatná vybavenosť
kúpalisko, lyžiarske stredisko, hotely, Obecný úrad, kostoly, objekty pre spoločné stravovanie, potraviny, pohostinstvo, cyklistické a turistické trasy...

Kontaktovať makléra

Ing. Marián Rimarčík

0911 310 565 marian.rimarcik@century21.sk
Ing. Marián Rimarčík

Podobné ponuky