Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
PaedDr. Jana Pavlová
PaedDr. Jana Pavlová
PaedDr. Jana Pavlová
PaedDr. Jana Pavlová

PaedDr. Jana Pavlová Maklér

Jazyková znalosť:

cs en de

"Kreativita je moja obľúbená farba." Citát, ktorý vystihuje môj prístup k práci a to od vypracovania fotografií, cez ponuku nadštandardných možností, ktoré priaznivo prispievajú k predaju, až po umiestnenie ponuky na našej stránke, sociálnych sieťach... Mojou prioritou je pomôcť predajcovi, aby bol spokojný s predajom a kupcovi, aby našiel vysnívaný domov. Preto som zástanca korektnej komunikácie medzi všetkými troma stranami. V neposlednom rade by som rada zdôraznila, že klientom odporúčam exkluzívny predaj nehnuteľnosti. Čo to znamená? Je dobré, aby nehnuteľnosť bola ponúkaná jedným maklérom, ktorý sa maximálne sústredí na spokojný priebeh predaja/prenájmu. Takýto postup vám výrazne prispeje k tomu, že cena za nehnuteľnosť bude taká, akú očakávate. Dĺžka predaja nehnuteľnosti je tiež výrazne kratšia, nakoľko propagácia nehnuteľnosti býva na vyššej úrovni.

Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom predaja/prenájmu alebo kúpy nehnuteľností, veľmi rada sa s vami stretnem a prediskutujem s vami vaše sny :)

"Všetko sa začína túžbou..."

Ponuka makléra

Ocenenia makléra

Maklér mesiaca Maklér mesiaca 09/2020 3. miesto