Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
JUDr. Ingrid Vargová
JUDr. Ingrid Vargová
JUDr. Ingrid Vargová
JUDr. Ingrid Vargová

JUDr. Ingrid Vargová Maklér

Jazyková znalosť:

sk

FB: JUDr. Ingrid Vargová - realitný maklér


INST: ingrid.vargova
Moje meno je Ingrid. Aká bola moja cesta k realitám? Od dlhoročnej práce v samospráve na úrovni mesta a VÚC, vzdelávacej inštitúcii, cez spracovanie právnej agendy pri predaji nehnuteľností, až k práci realitnej agentky, ktorej sa venujem od roku 2015. Prečo som sa rozhodla pre reality? Celý svoj profesijný život som pracovala s ľuďmi a pre ľudí, čo ma vždy napĺňalo spokojnosťou a posúvalo vpred. V poslaní realitnej agentky som videla ďalšie možnosti, ako ľudom pomôcť, byť užitočná a ako využiť svoje vzdelanie a skúsenosti pri predaji, kúpe, prenájme ich nehnuteľností. Pracujem pre nadnárodnú spoločnosť CENTURY 21. Práca realitnej agentky ma skutočne baví a snažím sa o profesionálne zastupovanie svojich klientov, pričom sú mojimi hlavnými zásadami čestnosť a korektnosť. Snažím sa o budovanie dlhodobej dôvery klientov v moju prácu a ku každému klientovi pristupujem individuálne s ohľadom na jeho potreby. Zaujíma ma každý majiteľ, jeho príbeh, prečo nehnuteľnosť predáva a aké sú jeho priority.

Predaj akejkoľvek nehnuteľnosti je v skutočnosti veľmi zložitý a časovo náročný proces. Budem preto rada, ak sa na mňa s dôverou obrátite, a tento proces zvládneme spolu. Začať môžeme Vašim telefonátom a mojim pozvaním na kávu.

Ponuka makléra

Ocenenia makléra

Maklér mesiaca Maklér mesiaca 02/2019 3. miesto
Maklér mesiaca Maklér mesiaca 03/2019 2. miesto
Maklér mesiaca Maklér mesiaca 03/2018 3. miesto
Maklér mesiaca Maklér mesiaca 07/2018 2. miesto
Maklér mesiaca Maklér mesiaca 09/2018 3. miesto
Maklér mesiaca Maklér mesiaca 07/2017 1. miesto
Maklér mesiaca Maklér mesiaca 07/2016 2. miesto