Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt
Ing. Bohumil Kratochvíl
Ing. Bohumil Kratochvíl
Ing. Bohumil Kratochvíl
Ing. Bohumil Kratochvíl
Ing. Bohumil Kratochvíl
Ing. Bohumil Kratochvíl

Ing. Bohumil Kratochvíl Maklér, Manažér, Majiteľ

Jazyková znalosť:

sk ru cs

Som odborníkom s 28 ročnou praxou v oblasti nehnuteľností. Ako konateľ a riaditeľ realitnej spoločnosti som zrealizoval predaje stoviek nehnuteľností a to od bytov a domov po fabriky a rozľahlé areály najmä v regióne stredného Slovenska. Developing a správa komerčných nehnuteľností (naša spoločnosť spravuje 18 objektov a jeden priemyselný areál všetko s viac ako 190-timi nájomcami v nich) je našou výkladnou skriňou.
Vlastnosti ako sú :
* Dôvera ľudí - bol som 13 rokov členom predsedníctcva Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a v súčasnosti som 7-my rok členom jej dozornej rady.
* Odbornosť - znalosti z legislatívy a fungovania ekonomiky a trhu v SR som získaval ako člen Hospodárskeho výboru a neskôr ako člen Prezídia Republikovej únie zamestnávateľov (RÚZ) ale aj ako člen predstavenstva NARKS-Infoservis a.s. - vlastníka a prevádzkovateľa realitného portálu www.reality.sk;
Tieto vlastnosti sa zhodnotili v referenciách o činnosti našej Realitnej spoločnosti REALITY MARKET s.r.o. ktoré je možné získať od množstva našich spokojných klientov (Philip Moris, Orange, Telekom, OTP, SlSP, Poštová banka, ale aj Evanjelický církevný zbor alebo Rimskokatolicky farský úrad v Banskej Bystrici, ale najmä množstva ľudí ktorí využili naše skúsenosti.)
Spokojnosť a dobré účty robia dobrých priateľov - STAŃTE SA NIMI AJ VY A VYUŽITE NAŠE SLUŽBY.

Ponuka makléra