Zoznam kancelárií


Naši makléri - Bratislavský kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický krajNehnuteľnosti sú moja vášeň. Chcem klientom otvárať nové možnosti krásneho bývania.
Som rodený Bratislavčan v tejto oblasti sa vyznám a preto sa jej aj venujem. Mojím cieľom je spokojnosť môjho zákazníka a preto som pripravený riešiť požiadavky svojích klientov k ich spokojnosti. Zakladám si na dôveryhodnom vzťahu s klientom založenom na zodpovednom prístupe. Svojim klientom poskytujem kompletný realitný servis a v súčinnosti s našimi partnermi poskytujeme aj prvotriedne poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností. Neváhajte ma kontaktovať.Zmena bydliska je prirodzenou súčasťou života každého z nás. Najprv vyletíme z hniezda a postačí nám aj menší, skromnejší byt.Po čase si zakladáme rodiny a potrebujeme viac osobného priestoru pre seba i pre deti.Rada Vám pomôžem pri hľadaní Vášho nového vysnívaného bývania. Zakladám si na osobnom prístupe ku klientovi a budovaní obojstrannej dôvery.Nakoľko som pracovala 8 rokov ako obchodník v oblasti reklamy na prvom mieste je pre mňa pozitívne hodnotenie spolupráce a spokojnosť klienta!"ROB TO, ČO MILUJEŠ A NIKDY NEBUDEŠ MUSIEŤ ROBIŤ" Vyštudovala som Právnickú fakultu v Bratislave, odtiaľto pochádzam a tu aj žijem. Už popri štúdiu som zistila, že právo je vášeň, ale celé hodiny sedieť nad paragrafmi sa mi práve nechcelo. Realitný biznis mi umožňuje spojiť moju podnikateľskú energiu s právnymi vedomosťami. Cieľom mojej práce je predať nehnuteľnosť s úspešným koncom a spokojnými klientami. Každá nehnuteľnosť je pre mňa výzva a každého klienta posudzujem individuálne. Venujem sa bratislavskému kraju od garzoniek až po hektárové parcely.


" Všetci ponúkajú nehnuteľnosti - no u nás Vám nájdeme domov."Naši makléri - Trenčiansky kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


Volám sa Marcela Ivanovič Hriadelová, som realitný maklér, poradca a interiérový dizajnista. Som milá, presná a precízna, a ak sa do niečoho pustím chcem to dotiahnuť až do možného konca. Reality je môj životný SEN a moju prácu robím s láskou a s odhodlaním. Odvážne prijímam všetky výzvy. Rada nájdem východisko či riešenie k spokojnosti a to je moja radosť nájsť pre Vás NOVÉ BÝVANIE či vhodného KUPCU. Moja práca je môj koníček. Veľmi sa teším na našu spoluprácu.


Je to neuveriteľný pocit keď Vás stretne bývalá klientka po piatich rokoch a povie: „Som rada, že som Vás stretla pán Jurčacko, veľmi Ste mi pomohli, nikdy Vám to nezabudnem, ďakujem Vám“. Pracujem v marketingu a obchode už 25 rokov a vždy sú u mňa na prvom mieste klienti. Správne rozhodnutia pri kúpe a predaji nehnuteľností sú pre každého veľmi dôležité a preto im pomáham na maximum s využitím všetkých svojich znalostí a skúseností.Predaj či kúpa nehnuteľnosti je veľmi vážna vec. Niektorí ľudia sa s touto situáciou stretnú len raz či dva krát za život.Preto k svojím klientom pristupujem individuálne a plním ich požiadavky najlepšie ako sa dá.Naši makléri - Nitriansky kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


Som realitný maklér kancelárie CENTURY 21 Ocelka & CO., ktorá sa nachádza na Mostnej ulici č.31 v Nitre. Poskytujem profesionálne služby realitného makléra a hypotekárneho špecialistu. Pôsobím v oblasti Bratislavského a Nitrianskeho kraja. Teším sa na spoluprácu.


Mojim hlavným cieľom je vytvoriť z kúpy nehnuteľnosti nielen Váš spokojný domov, či vhodné reprezentatívne sídlo firmy, ale aj výhodnú investíciu do budúcnosti. V každom prípade je pre mňa najdôležitejšia spokojnosť klienta a mojím cieľom je poskytnúť, či už predávajúcemu, alebo kupujúcemu pri celej realitnej transakcií maximálny komfort a odbremeniť ho od akýchkoľvek starostí. Svojim klientom poskytujem kompletný realitný servis a v súčinnosti s našimi partnermi poskytujeme aj prvotriedne poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.


Som hrdá na to, že môžem byť súčasťou svetovej jednotky v realitách-Century21. S ľuďmi pracujem od r.2001, každý klient a každý obchod je jedinečný, preto sa k práci staviam zodpovedne a asertívne. Pri poskytovaní komplexných realitných služieb poskytujem poradenstvo aj v oblasti prípravy predaja, alebo prenájmu nehnuteľnosti. V práci je pre mňa satisfakciou spokojnosť klientov rovnako na strane kupujúcich, tak aj predávajúcich. Odmenou sú pozitívne referencie klientov a ich odporúčania.


Naši makléri - Banskobystrický kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


Jana Becková je stavebná inžinierka so skúsenosťami na realitnom trhu. Jej profesionalita, otvorený prístup a kvalita poskytovaných služieb a informácií ju stavia na pozíciu obľúbeného makléra medzi zákazníkmi. Skúsenosti jej nechýbajú ani v oblasti interiérového dizajnu, čo je v dnešnej dobe žiadané. Ponúka profesionálne služby v oblasti realít - nezáväzné posúdenie ceny podľa stavu nehnuteľnosti, vypracovanie návrhov zmlúv špecializovaným právnikom, kvalitu zaručenú licenciou NARKS ako aj prísnymi pravidlami medzinárodnej siete CENTURY 21.


Ako právnik pracujem v praxi už 14 rokov. Najprv pre veľkú výrobnú firmu, neskôr v advokácií a stavebníctve. Mojou záľubou však boli vždy nehnuteľnosti a v posledných rokoch som sa im vo zvýšenej miere aj venoval, až sa moje cesty stretli so sieťou Century 21 a začal som sa im venovať naplno. V sieti Century 21 pracujem ako právnik aj ako licencovaný maklér NARKS, teda Vám viem odborne pomôcť v právnych aj praktických aspektoch obchodu s nehnuteľnosťami. Okrem nehnuteľností je aj fotografovanie mojím koníčkom, preto neváhajte, nafotím Vaše nehnuteľnosti lepšie ako ostatní.


Renáta Dobrovičová pracovala v stavebnej firme 15 rokov. Má skúsenosti s ohodnotením ceny a kvality nehnuteľností. Jej profesionalita, ostrieľanosť, otvorený prístup a kvalita poskytovaných služieb a informácií ju stavia na pozíciu obľúbeného makléra medzi zákazníkmi. Skúsenosti jej nechýbajú ani v oblasti finančného poradenstva a poisťovníctva, čo je v dnešnej dobe žiadané, pretože väčšina nehnuteľností sa kupuje prostredníctvom úverov. Ponúka profesionálne služby v oblasti realít - nezáväzné posúdenie ceny podľa stavu nehnuteľnosti - vypracovanie návrhov zmlúv špecializovaným právnikom - kvalitu zaručenú licenciou NARKS ako aj prísnymi pravidlami medzinárodnej siete CENTURY 21


Bohaté skúsenosti z riadiacej, obchodnej a výrobnej sféry ako aj z personálnych činností - výber, školenie a koučing kolegov som sa rozhodol rozvíjať v realitách, ktoré považujem za svoju srdcovku. Za svoj vlastný úspech považujem úspech každého realitného makléra, na ktorého osobnostnom a profesijnom raste som mal tú česť sa podieľať. Mojou snahou je individuálne a pozitívne pristupovať ku každému maklérovi s cieľom rozvoja jeho osobnosti a zvýšenia výkonnosti, poskytovať mu psychologickú podporu, byť empatický, vytvárať priateľskú pracovnú atmosféru a vzťahy vzájomnej podpory kolegov.


Som odborníkom s 26 ročnou praxou v oblasti nehnuteľností. Ako konateľ a riaditeľ realitnej spoločnosti som zrealizoval predaje stoviek nehnuteľností a to od bytov a domov po fabriky a rozľahlé areály najmä v regióne stredného Slovenska. Developing a správa komerčných nehnuteľností (naša spoločnosť spravuje 15 objektov s viac ako 160-timi nájomcami v nich) je našou výkladnou skriňou. Vlastnosti ako sú : * Dôvera ľudí - bol som 13 rokov členom predsedníctcva Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a v súčasnosti som 6-ty rok členom jej dozornej rady. * Odbornosť - znalosti z práva, legislatívy a fungovania ekonomiky SR som získaval ako člen Hospodárskeho výboru a neskôr ako člen Prezídia Republikovej únie zamestnávateľov (RÚZ) ale aj ako člen predstavenstva NARKS-Infoservis a.s. - vlastníka a prevádzkovateľa realitného portálu www.reality.sk; sa zhodnotili v referenciách o činnosti našej Realitnej spoločnosti REALITY MARKET s.r.o. ktoré je možné získať od množstva našich spokojných klientov (Philip Moris, Orange, Telekom, OTP, SlSP, Poštová banka, ale aj Evanjelický církevný zbor alebo Rimskokatolicky farský úrad v Banskej Bystrici, ale najmä množstva ľudí ktorí využili naše skúsenosti.) Spokojnosť a dobré účty robia dobrých priateľov - STAŃTE SA NIMI AJ VY A VYUŽITE NAŠE SLUŽBY.


Andrea Neupauerová vyštudovala Stavebnú fakultu Technickej univerzity v Košiciach a je odborníkom v oblasti techniky prostredia budov, ekotechniky a ochrany životného prostredia. Rada komunikuje s klientmi, váži si ich dôveru a zodpovedne pristupuje ku každému klientovi, ktorému pomáha s predajom, prenájmom alebo s kúpou novej nehnuteľnosti. Spokojnosť klientov je u nej vždy na 1. mieste!


Moje meno je Barbora a vyštudovala som vysokú školu marketingu a reklamy. Ako prácu som si vybrala prácu realitnej maklérky na koľko to bolo vždy to, čomu som sa chcela venovať. Práca s ľuďmi ma baví a je to pre mňa veľká výzva. Som flexibilná, vytrvalá, a budem tu pre vás so všetkým čo budete potrebovať ohľadom realít. Verím, že spoločne prídeme ku každému stanovenému cieľu s ľahkosťou,rýchlosťou a úspešnosťou. Bola by som rada , keby ste sa mi rozhodli dôverovať. Ja Vás presvedčím, že to bolo správne :)Naši makléri - Prešovský kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický krajSom realitný maklér, poradca a špecialista na predaj nenuteľností. Som spoľahlivá, dochvíľna, jednám seriózne a ku každému klientovi pristupujem s úctou a rešpektom. Práca v realitách je ako mojím snom, tak aj výzvou pomáhať plniť sny o bývaní. Moju prácu robím s láskou a s odhodlaním. Stále sa snažím nájsť východisko či riešenie k spokojnosti a to je mojou prioritou nájsť pre Vás bývanie, či vhodného kupcu na Vašu nehnuteľnosť.


Do realitného biznisu som prišiel z obchodnej sféry, kde som sa naučil, že to, na čom sa dvaja dohodnú musí platiť bez podmienok, len tak sa dá dosiahnuť spokojnosť s poskytnutými službami. Mojou prioritou je spoľahlivosť, dosiahnutie spokojnosti klienta a ľudský prístup. Obchod s realitami je mojou vášňou a výzvou. Ak potrebujete predať, kúpiť, či prenajať nehnuteľnosť, alebo len poradiť ohľadom Vašich nehnuteľností, som pripravený Vám pomôcť a poskytnúť moje služby. Viac informácií na stránke www.VladimirBryndak.skProfesionálne pre Vás pracujem s radosťou a veľkou úctou, pretože si uvedomujem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších krokov v živote. Špecializujem sa hlavne na predaj bytov, domov ale aj komerčných nehnuteľností. Mojou úlohou je inzercia, predaj, kompletný servis na kľúč, nastavenie postupu predaja, rýchlosť, presnosť, minimalizáciu nákladov pre klienta. Milujem svoju prácu preto ju robím s vysokým nasadením. Vždy a všade som ľudom k dispozícii.Za svoju silnú stránku považujem dochvíľnosť, serióznosť, priateľský prístup, komunikatívnosť, zodpovednosť a ochotu vždy pomôcť a poradiť.


Marek German-Sobek – maklér, asistent CENTURY21 Garant. Od počiatku svojej profesnej kariéry pracujem s ľuďmi, od roku 2009 aj v oblasti obchodu. Prvýkrát som zaregistroval spoločnosť Century21 v Prahe, kde som začal pôsobiť ako realitný poradca. Prácu realitného makléra som si tak za miloval, že si neviem predstaviť inú prácu. I napriek môjmu zásadnému životnému rozhodnutiu vrátiť sa naspäť SR do rodného mestečka Bardejov. Ostal som verný profesii a spoločnosti Century21 ktorá mi dáva istotu zamestnania a možnosť neustále sa zdokonaľovať ako realitný poradca. Komunikácia z ľuďmi ma nesmierne baví a napĺňa. Poradenstvo v oblasti financií a nehnuteľností ochotne poskytnem každému.


Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom. Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova! Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.


Práca v oblasti realít ma oslovila už dávno,aj keď až teraz nastal ten správny okamih pre realizáciu môjho sna. Ako pedagóg s 25-ročnou praxou rozumiem ľuďom a ich potrebám, chcem byť tým správnym prostriedkom pri uskutočňovaní sna o kvalitnom a príjemnom bývaní,či iných službách v tejto oblasti. CENTURY 21 má dlhodobú tradíciu,oslovil ma najmä jej úspech,dobré meno,prepracovaný vzdelanostný systém. Podľa potreby viem poskytnúť pomoc v oblasti stavebníctva a vybavenia Vašej nehnuteľnosti nábytkom. Momentálne sa orientujem hlavne na reality v Bardejove a jeho okolí.


Pôsobím ako majiteľ realitnej kancelárie CENTURY 21 Tatry so sídlom v Poprade. Po skončení vysokoškolského štúdia som sa venovala projektovaniu a výstavbe inžinierskych stavieb a IBV, čím som získala skvelé praktické skúsenosti pre posudzovanie kvality nehnuteľnosti, polohy a dispozičných riešení stavieb. Rada sa s Vami podelím o svoje poznatky a poradím so správnym výberom svojho nového bezpečného domova. Vsaďte na kvalitný, profesionálny a komplexný servis, ktorý Vám zabezpečí CENTURY 21 Tatry.


Mojou snahou je pomôcť pri naplnení predstáv a prianí o vysnívanom bývaní. Prioritou je spokojnosť klientov vybudovanej na porozumení a dôvere. Kúpa, alebo predaj nehnuteľností je významným a dôležitým krokom v živote človeka. Je to zložitý a časovo náročný proces, vyžadujúci jasnú a včasnú komunikáciu, dobré riadenie celého procesu, primerané znalosti a skúsenosti. Preto ponúkam profesionálne poradenstvo, pomoc, otvorený prístup, súčinnosť... Realitný maklér na začiatku svojej práce robí to, čo je nutné, potom to, čo je možné a nakoniec zistí, že robí to, čo je nemožné....


Marcela Lizáková, realitná maklérka, narodená v roku 1979 v Prešove. Členkou tímu realitnej kancelárie CENTURY 21 Centrum Bývania je od marca 2016. Realitné služby poskytuje v českom a slovenskom jazyku.


Lýdia Mihalčinová, MBA, realitná maklérka, narodená v roku 1986 v Bardejove. Primárne sa zameriava na obchodovanie s rezidenčnými nehnuteľnosťami a vyhľadávanie potenciálnych realitných investičných príležitostí. Obchodné vzdelanie vrátane schopností efektívnej komunikácie v anglicky hovoriacom obchodnom prostredí si rozšírila absolvovaním študijného programu Master of Business Administration na City University of Seattle. Lýdia disponuje perfektnými profesijnými znalosťami realitného prostredia a rozsiahlou dlhoročnou obchodnou praxou, vďaka čomu je skutočným profesionálom a dobrým partnerom pre toho kto očakáva odborné služby na vysokej úrovni. Členkou tímu realitnej kancelárie CENTURY 21 Centrum Bývania je od októbra 2015. Realitné služby poskytuje v anglickom a slovenskom jazyku.
Rád Vám sprostredkujem kúpu, predaj či prenájom Vašej nehnuteľnosti. Mojím záujmom aj cieľom je poskytnúť každému klientovi vysoko odborné služby realitného poradcu v súlade s prepracovaným systémom Century 21. Výsledkom je úspešne realizovaný bezpečný proces prevodu vlastníckych práv a spokojnosť všetkých zainteresovaných strán. Som autorizovaný stavebný inžinier Slov. komory stavebných inžinierov s dlhoročnou praxou v oblasti stavebníctva a projektovania stavieb.

Všetko je možné, Pokiaľ človek verí v to čo robí a stoji si za tým. Mojou osobnostnou prioritou je čo najviac spokojných klientov ,ktorý moje služby odporučia a posunu svoje skúsenosti známym, kolegom a priateľom. Tieto doporučené obchody mi robia veľkú radosť a zároveň ma zaväzujú udržať stále svoj profesionálny štandard všetkých služieb. Moja špecializácia je na nehnuteľnosti v okolí Popradu Tatier, Levoče a okolia. Považujem sa za úprimného človeka zameraného na osobné potreby klienta.Mgr. Zuzana Urdová, realitná maklérka, vyštudovala Filozofickú fakultu na PU v Prešove, odbor Prekladateľstvo a tlmočníctvo v špecializácií Nemecký jazyk a kultúra. Po skončení štúdia pracovala niekoľko rokov v obchodnej spoločnosti, neskôr pre nemeckú spoločnosť v oblasti predaja a logistiky. Prioritou jej práce je individuálny a profesionálny prístup ku klientom a dôvera klientov v spoločnosť CENTURY 21. Členkou tímu realitnej kancelárie CENTURY 21 Centrum Bývania je od septembra 2016. Realitné služby poskytuje v nemeckom a slovenskom jazyku.Martin pôsobí ako riaditeľ a majiteľ realitnej kancelárie CENTURY 21 Garant v Prešove, ktorá bola otvorená 4.10.2013 ako 13 v rámci siete CENTURY 21 na Slovensku. Oblasti realít sa aktívne venuje 3 roky. Zaoberá sa predajom a prenájmom nehnuteľností prioritne na území východného Slovenska. Svojim klientom poskytuje kompletný realitný servis a v spolupráci s finančnými partnermi poskytuje aj poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností a poistenia.


Úlohou profesionála je vniknúť do vašich potrieb, pochopiť vaše požiadavky a predložiť vám svoj profesionálny pohľad.


Naši makléri - Košický kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj
Skúsenosti, ktoré v súčastnosti zúročujem som získal vo viac ako 20 ročnom pôsobení vo finančných inštitúciach. Mojím základným pravidlom je vykonávanie práce profesionálne s úctou voči klientom.
Oblasti môjho pôsobenia:
- predaj a prenájom nehnuteľnosti
- ohodnotenie nehnuteľnosti
- príprava developerských projektov a komunikácia s bankou
- kvalitné nafotenie nehnuteľností
- hypotékárny poradca
- príprava business plánov pre firmy a komunikácia s bankou


Peter Chyla veľmi rád komunikuje s ľuďmi a každú osobu - klienta berie ako novú výzvu a považuje za jedinečnú osobnosť, ku ktorej vždy pristupuje s maximálnym možným prístupom. Odkaz na osobnú stránku makléra : www.peterchyla.sk


Realitnej činnosti sa venujem 7 rokov a za ten čas som si postupne uvedomil, že najväčším uznaním práce realitného makléra sú spokojní klienti - nie len predávajúci ale rovnako aj kupujúci, ktorí ma potom ochotne a radi odporúčia svojím známym. A spokojných klientov môžem získať len vtedy, ak im poskytnem profesionálne služby a venujem sa im na 100%. Skrátka, snažím sa spraviť pre svojích klientov všetko čo je v mojích silách a najlepšie ako to dokážem. Vtedy mám z tej práce aj ja dobrý pocit. A o to ide...Špecialista na poradenstvo pre developerské rezidenčné projekty. Absolventka ekonomickej univerzity, manažér a spoluvlastník realitnej kancelárie CENTURY 21 Advisors. Od začiatku môjho profesijného pôsobenia bola a je moja práca spojená s nehnuteľnosťami a to počnúc pracovnými skúsenosťami z hypotekárneho financovania v bankovníctve, pôsobenia v zahraničných spoločnostiach špecializujúcich sa na zahraničné investície a segment realít cez nastavovanie procesov, marketing a predaj v developerských spoločnostiach zaoberajúcich sa výstavbou rezidenčných nehnuteľností.


Pracujem ako Office manager a maklér pre košickú kanceláriu CENTURY 21 Advisors. Profesionalita a serióznosť sú základné piliere prvého kontaktu s klientmi, na ktorých si zakladám. Zabezpečujem chod kancelárie z organizačného a technického hľadiska a komunikujem s našimi partnermi. Prioritou mojej práce je spokojnosť klientov a hladký chod kancelárie.Katarína sa venuje poradenskej činnosti v oblasti realitných služieb už viac ako 10 rokov. Od roku 2005 do roku 2011 bola majiteľkou úspešnej realitnej kancelárie. V roku 2011 prijala novú výzvu a stala sa súčasťou rodiny CENTURY 21 ako senior maklér. Zameriava sa na predaj komerčných nehnuteľností a na predaj rodinných domov, bytov a pozemkov v Košiciach a to hlavne v atraktívnych lokalitách Starého mesta a v lokalite Košice - Západ. Pre svojich klientov zaisťuje kompletný realitný servis, ktorý začína vykonaním obhliadky s odborným ohodnotením, cieleným marketingom, zabezpečením predaja nehnuteľnosti, jej odovzdaním kupujúcemu a ďalšími aktivitami. Absolvovala rôzne školenia a získala Certifikáty NARKS, SORA a CREATE 21. Motto: Mám cieľ byť lepšia, než som bola minule...


Pracujem pre spoločnosť Century 21 Realitné centrum. Cieľom mojej práce je poskytnúť klientovi plnohodnotnú, odbornú a komplexnú starostlivosť týkajúcu sa kúpy, predaja alebo prenájmu jeho nehnuteľnosti. Pri zabezpečení tejto služby oceňujem serióznosť, čestnosť, priamosť a otvorený osobný prístup spojený s pozitívnym myslením a dobrou náladou.


Po skončení Vysokej školy ekonomickej v Bratislave som začala pracovať v bankovníctve, kde som prešla rôznymi pozíciami. Posledných 10 rokov som pôsobila na pozícii riaditeľky pobočky. Práve v banke som sa prvýkrát stretla s kúpou a predajom nehnuteľnosti. Však z tej druhej strany. Pomáhala som klientom plniť ich sny, a to pri financovaní ich bývania. Po 20-ich rokoch som sa rozhodla z bankovníctva odísť. V r. 2012 som začala pracovať ako SZČO. Jednak v oblasti ekonomických služieb a poradenstva a v oblasti sprostredkovania úverov a poistenia, pričom naďalej som klientom pomáhala a pomáham hľadať tú "ich" vysnívanú nehnuteľnosť. Preto v 09/2015 som prijala novú výzvu a stala som sa profesionálnym realitným maklérom. Svojim klientom ponúkam kompletné služby. Od výberu nehnuteľnosti, cez financovanie jej kúpy, predaj nehnuteľnosti, a to všetko na jednom mieste. Dôslednosť, bezpečnosť, spoľahlivosť a individuálny prístup ku klientom sú pre mňa vždy prioritou. „Spokojnosť klienta nadovšetko“. Som tu pre Vás - Vaša realitná maklérka.Prínosom pre našich klientov sú najmä jej dlhodobé pracovné skúsenosti na pozícií prednostky a štatutára v samospráve v oblasti územného plánovania a bytovej výstavby. Dokáže profesionálne poradiť vám klientom, podnikateľským subjektom v oblasti pozemkov, bytov, výstavby rodinných domov, ako aj v sektore developerských projektov. Pôsobila aj ako ekonómka, vďaka čomu Vám môže pomôcť aj v oblasti daňových povinností. Skúsenosti, odbornosť a ústretovosť sú prvoradým cieľom pre vaše bývanie, podnikanie a spokojnosť.


Mojim cieľom je dať klientom kompletnú službu od výberu nehnuteľnosti cez financovanie, následné poistenie nehnuteľnosti – všetko na jednom mieste za rovnaký čas. Moje motto: Bezpečný predaj od začiatku do konca.


Oblasti realít sa aktívne venujem od roku 2007. Zaoberám sa predajom a prenájmom nehnuteľností prioritne na území východného Slovenska. V roku 2009 som prijal výzvu a spolupodieľal som sa na otvorení vôbec prvej kancelárie Century 21 v Košiciach a na Slovensku. Toto rozhodnutie posunulo moju kariéru v realitách výrazne vpred.


V oblasti obchodu pracujem viac ako 15 rokov. Riadim sa pravidlom náš zákazník, náš pán. Vďaka spoločnej komunikácii vždy nájdeme vhodné riešenie. Mojou prioritou je pomôcť klientovi zorientovať sa na trhu s realitami , previesť ho obchodom, či už pri predaji , alebo kúpe nehnuteľnosti.Dušan Kudla sa narodil v Košiciach. Po ukončení štúdia na Vysokej škole ekonomickej pracoval v podnikovej sfére a bankovom sektore, kde získal vedomosti a neoceniteľné skúsenosti v oblasti hypotekárneho bankovníctva. Tieto sú veľkým prínosom pre jeho prácu v realitnej činnosti. CENTURY 21 Realitné Centrum svojim profesionálnym prístupom a kompletnými službami pre zákazníkov spĺňa jeho predstavy o forme a spôsobe zúročenia jeho dlhoročnej praxe pri riešení obchodných prípadov. Dušan rád spoznáva nových ľudí a snaží sa im byť nápomocný pri ich investičných zámeroch v oblasti bývania, alebo podnikania.


Pracujem ako realitný maklér pre spoločnosť Century 21 Realitné centrum. Cieľom mojej práce je predaj nehnuteľnosti, výber novej nehnuteľnosti, financovanie a poistenie. Šetrite svoj čas a kontaktujte ma už dnes.


Renáta Leščinská – maklér CENTURY 21 Golden Real. Od počiatku svojej profesnej kariéry pracujem s ľuďmi, od roku 2005 aj v oblasti obchodu. Košice sú mojím rodným mestom, preto ich dobre poznám a tým že som sa presťahovala na vidiek tak sa dobre orientujem aj v okolí Košíc. Venujem sa hlavne domom, bytom ale aj pozemkom. Pôsobím ako úverový špecialista keďže mám dlhodobú prax vo finančnej oblasti. Poradenstvo v oblasti financií a nehnuteľností ochotne poskytnem každému. Držiteľka certifikátu CREATE 21.


Ľubomír pôsobí ako riaditeľ a spolumajiteľ realitnej kancelárie CENTURY 21 Golden Real v Košiciach, ktorá bola otvorená 21. mája 2010 ako prvá v rámci siete CENTURY 21 na Slovensku. Pod jeho vedením získala kancelária skvelú pozíciu a mimoriadne úspechy a ocenenia. Dnes patrí k TOP kanceláriám v rámci siete CENTURY 21 na Slovensku, o čom svedčí aj získanie druhej ceny v rámci hodnotenia úspešnosti kancelárií za rok 2012. Ľubomír vyštudoval na Fakulte ekonomiky a manažmentu. Niekoľko rokov pôsobil v bankovníctve. V realitách pracuje 6 rokov. Dnes zabezpečuje kompletný realitný servis pre klientov v rámci CENTURY 21 Golden Real.


Mojím cieľom je spokojnosť môjho zákazníka a preto poskytujem kompletný “servis na kľúč”, podľa požiadaviek svojich klientov. Nechýbaju mi skúsenosti v oblasti interierového dizajnu a projekcie nehnuteľností nadobudnuté počas študia na Stavebnej fakulte v Košiciach a práci v projekčnej spoločnosti. Vo svojej práci využívam moderné technológie a postupy umožnujúce nový prístup k mojej práci makléra.


Serióznosť, profesionalita a otvorenosť. V jednaní a vystupovaní. Predávať nehnuteľnosti je o veľa viac práca s ľuďmi, ako sa na prvý pohľad môže zdať.


Po štúdiu na súkromnej ekonomickej škole som pracoval vo finančnej sfére 6 rokov. Začínal som na pozícií konzultanta a prácu ukončil na manažérskej pozícií. Svoje dlhoročné skúsenosti z obchodu chcem pretaviť do realitnej sféry. Zameriavam sa na všetky typy nehnuteľností. Za roky praxe sa mi osvedčila otvorená a priama komunikácia so zákaznikom.


Po skončení štúdia na Ekonomickej fakulte v odbore Financie, bankovníctvo a investovanie posôbila na Baníckej fakulte TU ako doktorand. Profesijne kariéru realitného makléra podporili odbor štúdia na vysokej škole a pôsobenie v poradenskej spoločnosti zameranej na investovanie. Preferuje dôveryhodný a spoľahlivý prístup ku klientovi. Primárna oblasť pôsobenia - predaj a prenájom bytov Košice I. Nič lepšie sa mi nemohlo stať, ako byť realitným maklérom v CENTURY 21 Golden RealUž 20 rokov plním sny svojím klientom v oblasti obchodu a služieb. Mojou prioritou je správne pochopiť Vaše požiadavky a predstavy v oblasti bývania. Rád Vám sprostredkujem kúpu, predaj, prenájom Vašej nehnuteľnosti. Teším sa na spoluprácu, som tu pre Vás.


Spojenie služby ľuďom s pocitom sebarealizácie v práci pre mňa znamená jednu z najdôležitejších podmienok pre naplnený šťastný život.


Vyštudoval právnickú fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Po štúdiu nastúpil ako advokátsky koncipient v advokátskej kancelárii v Bratislave. Už počas štúdia sa zaujímal o nehnuteľnosti a investovanie do nich. Príchod realitnej siete CENTURY 21 – Svetovej jednotky v realitách, na Slovensko mu poskytol vhodnú príležitosť profesionálne sa venovať oblasti jeho záujmu. Tak ako predaj súčasnej nehnuteľnosti, tak aj výber novej nehnuteľnosti je veľkým krokom v živote každého z nás. Je spätý s obavami z prípadných problémov a nejasností. Vďaka profesionálnemu a individuálnemu prístupu ku každému klientovi, ktorý je u neho samozrejmosťou, sa na neho môžete bez obáv obrátiť. Hovorí anglicky a nemecky. Podpísal sa aj po prvý obchod siete CENTURY 21 na slovenskom trhu.


Ako realitný maklér som pripravený pomôcť klientom riešiť ich požiadavky hlavne v oblastiach - investičných a podnikateľských nehnuteľností, nehnuteľnosti na bývanie a rekreáciu - domy, chalupy. Lokalita v ktorej pôsobím je Košice a okolie, Rožňava a okolie, celé Slovensko, Čechy. Zameriavam sa na nehnuteľnosti: byty, domy, pozemky, podnikateľské/investičné nehnuteľnosti.

Miroslav Černý vyštudoval Právnickú fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a štúdium zavŕšil získaním titulu doktor práv. Počas nasledujúcich rokov získal neoceniteľné skúsenosti súvisiace s realitnou činnosťou ako právnik realitnej a dražobnej spoločnosti. V roku 2010 sa stal riaditeľom a neskôr spoločníkom CENTURY 21 Realitného Centra a bol tak pri vzniku CENTURY 21 v Košiciach. Pod jeho vedením získalo CENTURY 21 Realitné Centrum titul Kancelária roka 2015, Kancelária roka 2016, Maklér roka 2013 a Maklér roka 2015 v sieti CENTURY 21 Slovensko. Od otvorenia CENTURY 21 Realitného Centra kladie dôraz na zodpovednú a hodnotnú službu, komfort a pohodlie pre klientov, kvalitný servis vykonávaný profesionálnymi realitnými maklérmi, dobré vzťahy so zákazníkmi a širokú ponuku nehnuteľností. Miroslav rád komunikuje s ľuďmi, ctí si dôveru klientov a je pre neho radosťou pomôcť Vám pri výbere nového bývania či predaji nehnuteľnosti.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií