Magická štvorka

Magická štvorka

07.04.2014, 12:24

IMG_0060Dňa 4.4.2014 o 14 hodine sme otvorili 4. košickú realitnú kanceláriu CENTURY 21 Kolesár a Lagin.  Zúčastnilo sa ho 14 osôb. Kancelária mala pri otvorení 4 maklérov a je to 14 poskytnutá licencia na Slovensku. Neuveriteľne ale pravdivé!

„Pokračujeme úspešne v budovaní našeho cieľa naučiť našich klientov požadovať po realitných makléroch prvotriedne realitné služby. Musíme ale v prvom rade správne viesť našich realitných maklérov, aby oni mohli ukázať svojim klientom, čo znamená Zlatý štandard v realitách. Čim nás bude viacej, ktorí ideme rovnakým smerom, tým skôr sa nám podarí vytvoriť silný moment, ktorý zmení vnímanie realitných maklérov v očiach verejnosti. “ – zdôraznil Daniel Bilý, CEO CENTURY 21 Slovakia.

IMG_0046Tomáš Kolesár, spolumajiteľ kancelárie vyhlásil – „Sme radi, že sme boli oslovený a môžeme sa pridať. Podnikáme v realitách už viac ako 10 rokov a cítime potrebu zmeny. Preto nám to všetko prišlo vhod.“ a následne ho doplnil jeho spoločník Pavol Lagin „Tento nový vietor do našich plachiet nás, zase ženie vpred. Cítime sa, ako keby sme začínali podnikať. Zase máme novú energiu a nové ciele. „

Želáme kancelárií CENTURY 21 Kolesár a Lagin veľa úspechov a spokojných klientov.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií