Zoznam kancelárií

Kancelárie - Bratislavský kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 General

Záhradnícka 74
Bratislava - Staré Mesto, Bratislava I

T: 0948 822 121
T: 0948 822 121
E: general@century21.sk
W: www.century21.sk/office/24

CENTURY 21 General je jedna z najväčších realitných kancelárii v Bratislave, ktorá patrí do siete najrozsiahlejšieho rezidenčného realitného systému Century 21. Od vzniku spoločnosti Century 21 v roku 1971 sa systém stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. V počte 165 000 profesionálnych maklérov v 70 krajinách sveta, každým dňom sa snaží priblížiť potrebám zákazníkov pri kúpe, predaji a prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti. Century 21 je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. Filozofiou spoločnosti Century 21 General je zabezpečenia najvyššieho komfortu pre klienta a to vo všetkých poskytovaných oblastiach našich služieb. Profesionálny tím maklérov s dlhoročnými skúsenosťami Vám nielen správne poradia, ale aj starostlivo zvážia všetky Vaše kroky pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti s dôrazom na právnu legislatívu Slovenskej Republiky. CENTURY 21 – Svetová jednotka v realitách !


CENTURY 21 Karpaty

M.R.Štefánika 6
Pezinok, okres Pezinok

T: +421 948944944
E: karpaty@century21karpaty.sk
W: www.century21karpaty.sk

Profesionálne poradenstvo v oblasti realít, financovania nehnuteľností, projektov, stavebnej činnosti. Pôsobíme najmä v regióne západného Slovenska. Tešíme sa na spoluprácu.


Kancelárie - Trenčiansky kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Reality Sen

Dvory 1931
Púchov, okres Púchov

T: +421 905907521
E: realitysen@century21.sk
W: www.century21.sk

Moderná realitná kancelária, orientovaná na poskytovanie profesionálnych a komplexných realitných služieb klientom. Orientuje sa na riešenie potrieb klientov nielen čisto realitných, ale aj finančných a stavebných. Zabezpečuje projekty, stavby i všetky schvaľovacie konania. Pomôže aj s riešením majetkoprávnych vysporiadaní, dedičských konaní a akýchkoľvek vybavovaniach na katastri.

Kancelárie - Nitriansky kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Realprogres

Farská 35
Nitra, okres Nitra

T: 0907 787 257
T: 0948 434 787
E: realprogres@century21.sk
W: www.century21.sk

Century 21 Realprogres Naše portfólio je široké. Zaoberáme sa predajom, sprostredkovaním kúpy či prenájmom bytov, domov, pozemkov, kancelárskych priestorov, skladov, výrobných hál a pod. Vieme prispôsobiť ponuku potrebám našich klientov.Pomôžeme vám s komplikovanou administratívou či právnickými záležitosťami, v ktorej laik neorientuje. Samozrejme, že služby pre klientov sú zadarmo. S akýmikoľvek otázkami sa na nás môžete obrátiť počas bežnej pracovnej doby cez telefón, internet či osobne v realitnej kancelárii. Pri každom inzeráte je okrem ceny a najdôležitejších informácií aj kontakt na zodpovedného makléra, ktorý vám rád odpovie na všetky vaše otázky. Poskytujeme služby v rezidenčnej i komerčnej oblasti, čiže radi pomôžeme ľuďom, pre ktorých je kúpa domu životnou investíciou i podnikateľom, ktorí investujú na trhu s realitami alebo potrebujú nehnuteľnosti na výkon svojej činnosti.Na Slovensku platí, že suma provízie je väčšinou vo výške 3 až 5 percent z ceny nehnuteľnosti. Častý jav je, že čím lacnejší objekt, tým vyššie percento, naopak pri mimoriadne drahých stavbách a pozemkoch sa percento znižuje. Tím pracovníkov Century 21 Realprogres je tu pre vás. Snažíme vyjsť ľuďom v ústrety a zohľadňovať ich požiadavky vo výslednej dohode.Svoju povesť si budujeme poctivo krôčik po krôčiku. Iba serióznosťou a zmyslom pre detail dokáže realitná kancelária odplašiť prípadných podvodníkov a špekulantov. Naša firma Century 21 Realprogres vám odporučí to, čo hľadáte vy, nie to, čo chce niekto iný. Zabezpečíme obchod od A po Z, na svojich zákazníkov netlačíme, ale informujeme ich. Bežne riešime úkony okolo prevodov členských práv k družstevným bytom, vyhotovenia kúpno-predajných, darovacích či zámenných zmlúv. Môžeme komunikovať s katastrálnym úradom za vás. Zabezpečíme ocenenie nehnuteľností pri dedičskom konaní, vybavíme listy vlastníctva a snímky z katastrálnej mapy. Postaráme sa o vyhotovenie znaleckých posudkov na nehnuteľnosti, zhotovenie geometrického plánu alebo vytýčenie hraníc medzi pozemkami. Spolupracujeme so stavebnými sporiteľňami a bankami. Poradíme vám pri odkúpení nehnuteľnosti, prípadne pri vyrovnávaní dlhov za nehnuteľnosť. Vyznáme sa v problematike hypotekárnych úverov.


CENTURY 21 Ocelka & CO.

Mostná 31
Nitra, okres Nitra

T: 0905 730 412
T: 0905 730 412
E: rastislav.ocelka@century21.sk
W: www.century21.sk

Sme mladým dynamickým kolektívom realitných maklérov, ponúkajúcim služby širokému množstvu klientov. Či už sa chystáte predávať, alebo kupovať rezidenčnú nehnuteľnosť, alebo ste podnikateľ hľadajúci komerčnú nehnuteľnosť, sme tu pre Vás. Naši realitní makléri pôsobia jednak priamo v krajskom meste Nitra, ale taktiež ponúkajú servis pri predaji a kúpe nehnuteľností vo všetkých okolitých obciach celého okresu. Dôkladná znalosť trhu s nehnuteľnosťami v našom regióne Vám ponúka možnosť, ako jednoducho si od nás nechať oceniť Vašu nehnuteľnosť, či už pôjde o jej následný predaj, alebo aj napríklad pre potreby dedičského konania. Doplnkové služby pri predaji alebo kúpe nehnuteľností, ako sú napríklad financovanie, znalecký posudok, alebo služby geodeta Vám radi odporučíme odborníkov z nášho okolia s ktorými úzko spolupracujeme.

Kancelárie - Banskobystrický kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Reality Market

Horná 65A
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

T: 0907 811 166
T: 048 412 5207
E: realitymarket@century21.sk
W: www.realitymarket.eu

Využite komplexné služby a profesionalitu našich pracovníkov na trhu nehnuteľností. „Sme 1 v realitách“ ... A prečo ? • ako najstaršia realitná kancelária v regióne pôsobíme už 24 rokov • ako najväčšia realitná kancelária v regióne poskytujeme svoje služby pomocou 8 kmeňových zamestnancov , 5 externých maklérov a 11 spolupracovníkov • máme vlastné nehnuteľnosti i kapitál • realizovali sme developerské projekty, marketing a právny servis pre viac ako 7 veľkých projektov v Banskej Bystrici (v objeme investícií presahujú-cich 33 mil. € t.j. 1 miliardu Sk) • spravujeme 15 polyfunkčných budov (s viac ako 160-timi nájomcami) • zastupujeme vlastníkov pozemkov ktorých celková výmera pozemkov presahuje 350 ha • sprostredkovali sme (za dobu našej činnosti) prenájom viac ako 500 nehnuteľností a predali ich viac ako 1000 !!! Naša spoločnosť vznikla transformovaním z pôvodnej obchodno-realitnej spoločnosti REALITY MARKET už v roku 1991 na čisto realitnú spoločnosť, a od roku 1996 pod názvom Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o. sídli a podniká ako: • developerská • sprostredkovateľská a • správcovská spoločnosť na trhu nehnuteľností. V roku 2015 vstúpila naša spoločnosť do celosvetového realitného systému CENTURY 21 ktorý je 1 v realitách, či už kvalitou a rýchlosťou služieb alebo počtom kancelárií už v 74 krajinách sveta. Za 24 rokov na trhu je stabilita, dôveryhodnosť a profesionalita našou reklamou.

Kancelárie - Prešovský kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Garant

Tkáčska 4
Prešov, okres Prešov

T: 0911 291 000
E: garant@century21.sk
W: www.century21.sk

CENTURY 21 je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. CENTURY 21 Garant so sídlom na Tkáčskej ulici č.4 v Prešove patrí medzi ďalšiu otvorenú kanceláriu na Slovensku patriacu do celosvetovej realitnej siete CENTURY 21. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti realitných služieb, financovania nehnuteľností a právne služby. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradtiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Filozofiou spoločnosti CENTURY 21 Garant je zabezpečiť najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb pre spokojnosť klienta. Sme zlatá cesta k Vašim snom.


CENTURY 21 Tatry

Námestie svätého Egídia 95
Poprad, okres Poprad

T: 0948 161 130
E: frantiska.kleinova@century21.sk

Spoločnosť CENTURY 21 je vo svete známa už viac ako 40 rokov svojím Zlatým štandardom v realitných službách. Vďaka otvoreniu kancelárie Century 21 Tatry je svetová jednotka v realitách už aj v Poprade. Kvalitou poskytovaných služieb a efektívnymi rozhodnutiami chceme maximálne splniť potreby a túžby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností. Filozofiou spoločnosti Century 21 Tatry je realizovať bezpečný a profesionálny predaj nehnuteľností so zdvorilým prístupom.

Kancelárie - Košický kraj

Bratislavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj


CENTURY 21 Golden Real

Hlavná 64
Košice - Staré Mesto, Košice I

T: 0907 605 980
T: 0908 890 339
E: goldenreal@century21.sk
W: www.century21.sk/goldenreal

CENTURY 21 Golden Real je prvou slovenskou realitnou kanceláriou, svetovo najväčšieho rezidenčného realitného systému CENTURY 21.Až 165.000 maklérov CENTURY 21, každý deň úspešne poskytuje svoje služby označované ako „Zlatý štandard“ a to až v 70 krajinách sveta. Podľa prestížnej agentúry Millward Brown je práve CENTURY 21 najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou v USA, Kanade, Francúzsku, či Číne.Aj my, CENTURY 21 Golden Real, sa hrdo hlásime k najúspešnejšiemu realitnému systému a svojim klientom zabezpečujeme maximálny komfort realitného biznisu vo všetkých oblastiach. Naši starostlivo vyberaní realitní makléri, ktorí sú odborníci vo svojej oblasti, Vám nielen poradia, ale prevedú celým procesom od správneho výberu nehnuteľnosti, cez presťahovanie, až po zariadenie, či rekonštrukciu Vášho nového domova. CENTURY 21 - Svetová jednotka v realitách.


CENTURY 21 Realitné Centrum

Garbiarska 5
Košice - Staré Mesto, Košice I

T: 0901 702 121
E: realitnecentrum@century21.sk
W: www.century21.sk/realitnecentrum

CENTURY 21 Realitné Centrum sa stalo členom medzinárodnej siete CENTURY 21 (založená r. 1971) realitných kancelárií dňa 25. Augusta 2010. V našom tíme pracuje Katarína Hirjaková maklér roka 2013 a 2015 na Slovensku. Úspešnými realitnými maklérmi sú Valéria Kissová, Peter Chyla, Silvia Timošová a Ing. Dušan Kudla. Všetci realitní makléri sú riadne zaškolení a certifikovaní. Každý deň je náš profesionálny tím pripravení pomôcť Vám s predajom či prenájmom nehnuteľnosti, s výberom nového bývania a so zabezpečením financovania Vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Zabezpečíme pre Vás odborné poradenstvo a pokojnú, bezpečnú realizáciu. Pracujeme v súlade s heslom: Rob veci s dobrým úmyslom, a snaž sa ľuďom pomôcť v konkrétnej situácii. Nech Ti ide vždy o spokojnosť klienta. Buď čestný, priamy a otvorený.


CENTURY 21 Advisors

Žriedlová 11
Košice - Staré Mesto, Košice I

T: +421 901770333
T: +421 903240926
E: advisors@century21.sk
W: www.century21.sk/office/29

Spoločnosť CENTURY 21 Advisors patrí do siete realitných kancelárií CENTURY 21, ktorá je celosvetovo známa. Zameraním spoločnosti CENTURY 21 Advisors je poskytovanie kvalitných služieb v nasledovných oblastiach: vyhľadanie a analýza vhodných nehnuteľností na základe kritérií zadaných klientom, sprostredkovateľská činnosť v oblasti kúpy/predaja/prenájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností, výkup pozemkov, odborné poradesntvo a projektový manažment pre developerov pôsobiacich v segmente rezidenčných nehnuteľností.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií