Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

CENTURY 21 Garant

Hurbanova 7
Bardejov, okres Bardejov

T: 0911 291 000
E: garant@century21.sk
W: www.century21.sk/garant

CENTURY 21 je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. CENTURY 21 Garant so sídlom na Hurbanovej ulici č.7 v Bardejove patrí medzi ďalšiu otvorenú kanceláriu na Slovensku patriacu do celosvetovej realitnej siete CENTURY 21. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti realitných služieb, financovania nehnuteľností a právne služby. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Filozofiou spoločnosti CENTURY 21 Garant je zabezpečiť najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb pre spokojnosť klienta.
Sme zlatá cesta k Vašim snom.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária mesiaca jún 2020 3. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2020 3. miesto

Kancelária mesiaca február 2020 2. miesto

Kancelária mesiaca október 2018 1. miesto

Kancelária mesiaca marec 2018 2. miesto

Kancelária mesiaca november 2017 2. miesto

Kancelária mesiaca január 2017 1. miesto

Kancelária mesiaca január 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca máj 2015 3. miesto

Kancelária mesiaca august 2014 3. miesto

Kancelária mesiaca júl 2014 3. miesto

Kancelária mesiaca júl 2014 2. miesto

Kancelária mesiaca jún 2014 3. miesto

Kancelária mesiaca máj 2014 2. miesto

Kancelária mesiaca máj 2014 3. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2014 2. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2014 2. miesto

Kancelária mesiaca január 2014 3. miesto

Kancelária mesiaca január 2014 3. miesto

Kancelária mesiaca december 2013 1. miesto

Kancelária mesiaca december 2013 3. miesto

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Zoznam maklérov


Martin Viravec

Maklér Manažér Majiteľ cs sk

Pôsobím ako riaditeľ a majiteľ realitnej kancelárie CENTURY 21 Garant v Prešove, ktorú som otvoril 4.10.2013 ako 13 kanceláriu v rámci siete CENTURY 21 na Slovensku. Oblasti realít sa aktívne venujem 6 rokov. Zaoberám sa predajom nehnuteľností prioritne na území východného Slovenska. Svojim klientom poskytujem kompletný realitný servis a v spolupráci s finančnými partnermi poskytujem aj poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností a poistenia.


Marek German-Sobek

Maklér Asistent cs sk

Marek German-Sobek – maklér, asistent CENTURY21 Garant. Od počiatku svojej profesnej kariéry pracujem s ľuďmi. Od roku 2009 aj v oblasti obchodu. Prvýkrát som zaregistroval spoločnosť Century21 v Prahe, kde som začal pôsobiť ako realitný poradca. Zamestnanie realitného makléra som si tak zamiloval, že si neviem predstaviť inú prácu. I napriek môjmu zásadnému životnému rozhodnutiu vrátiť sa naspäť na SR do rodného mestečka Bardejov. Ostal som verný profesii a spoločnosti Century21 ktorá mi dáva istotu zamestnania a možnosť neustále sa zdokonaľovať ako realitný poradca. Komunikácia s ľuďmi ma nesmierne baví a napĺňa. Poradenstvo v oblasti financií a nehnuteľností ochotne poskytnem každému.


Rád Vám sprostredkujem kúpu, predaj či prenájom Vašej nehnuteľnosti. Mojím záujmom aj cieľom je poskytnúť každému klientovi vysoko odborné služby realitného poradcu v súlade s prepracovaným systémom Century 21. Výsledkom je úspešne realizovaný bezpečný proces prevodu vlastníckych práv a spokojnosť všetkých zainteresovaných strán. Som autorizovaný stavebný inžinier Slov. komory stavebných inžinierov s dlhoročnou praxou v oblasti stavebníctva a projektovania stavieb.


Úlohou profesionála je vniknúť do vašich potrieb, pochopiť vaše požiadavky a predložiť vám svoj profesionálny pohľad.


FB: Realitný maklér Jana Jakubasekova
INST: jakubasekovajana

Práca v oblasti realít ma oslovila už dávno, no až v roku 2017 nastal ten správny okamih pre realizáciu môjho sna - pracovať ako maklér za CENTURY 21. Táto spoločnosť má dlhodobú tradíciu, oslovil ma jej úspech, dobré meno, prepracovaný vzdelanostný systém. Mojím cieľom je bezpečný predaj a spokojní klienti, výsledkom čoho je v priebehu 3 rokov mojich 24 úspešne realizovaných obchodov. Obsahom mojej práce je 3D scan nehnuteľnosti v alternatíve video prehliadky a dronu, pôdorysy, profesionálne nafotenie nehnuteľnosti, komplet právny servis, finančné poradenstvo a pomoc v oblasti stavebníctva. Momentálne sa orientujem na reality v Prešovskom kraji.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií