Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt

Trh s realitami zlákal nových “dráčov”

Trh s realitami zlákal nových “dráčov”

Trh s realitami zlákal nových “dráčov”

Realitná sieť CENTURY 21 má troch nových franšízových partnerov.
Kto sú, aké sú ich plány a prečo sa stali súčasťou franšízovej siete v čase pandémie?

Prvým z trojice je Roman Sabo, pôsobil ako generálny riaditeľ spoločnosti MH Invest a je priamo zodpovedný za vybudovanie fabriky LAND ROVER JAGUAR. Rozhodnutie podnikať v realitách prišlo s jeho vstupom do skupiny TZ Financial. Pandémia priniesla množstvo zmien na trhu a tie prinášajú nové príležitosti. Dopyt po nehnuteľnostiach je silný, dostupnosť hypoték s nízkou úrokovou mierou spolu s investorským kapitálom, ktorý sa presúva z iných odvetví do rezidenčných nehnuteľností, beriem to ako momentum tejto doby, ktoré sa naskytá“ hovorí Roman Sabo, riaditeľ kancelárie CENTURY 21 Pressburg. Aby minimalizoval nábehovú krivku rozhodol sa pre podnikanie s franšízou. Je presvedčený, že nová realitná kancelária na bratislavskom trhu vie byť úspešná.

Takmer 15 rokov pôsobil v korporátnom bankovom a leasingovom svete Martin Korbel. V rámci oddelení projektového a korporátneho financovania získal mnoho skúseností. V tejto oblasti aj naďalej pôsobí cez svoju konzultačnú spoločnosť.Vstúpiť na realitný trh bolo pre mňa logickým vyústením mojej kariéry. Prevádzkovanie realitnej kancelárie vnímam ako multiplikátor mojich obchodných aktivít, keďže môj hlavný záujem je vyhľadávanie akvizičných príležitostí pre private equity sektor.“  Na základe dostupných dát je presvedčený, že realitný trh bude naďalej rásť. Z hľadiska potenciálnych investičných príležitostí vníma perspektívne prešovský trh, kde jeho kancelária pôsobí. „Ceny za m2 v Prešove sa doťahujú na Košice, čo vnímam ako investičnú príležitosť pre nové rezidenčné projekty, v ktorých kancelária CENTURY 21 Advisors chce byť súčinná, či už ako predajca, alebo developer“ uzatvára svoje plány Martin Korbel.

Trojicu uzatvára Matej Trebuľa z Košíc so spoločnosťou TZ Financial, ktorá bola najväčším franšízovým partnerom Tatra Banky pri projekte Raiffeisen Bank. „Skúsenosti zo spolupráce s Tatra Bankou prenášame do realitného sveta. Tento biznis je postavený na vzťahovom manažmente, kladieme dôraz na dodržiavanie procesov a goodwillu klientov z realitnej služby.“ Rovnako vníma potenciál pri vlastných developerských projektoch a správe nehnuteľností v Košiciach, kde má silné zázemie. „Naše mesto má potenciál rastu, avšak chýbajú nové projekty. Sme presvedčení, že tieto príležitosti vieme identifikovať a následne realizovať.“

Nové kancelárie CENTURY 21 sú pripravené pomáhať retailovým klientom a klientom so záujmom o investovanie na trhu nehnuteľností. 

O možnostiach spolupráce kontaktujte kancelárie CENTURY 21 Pressburg so sídlom v Bratislave, CENTURY 21 Advisors z Prešova alebo CENTURY 21 TZ Financial v Košiciach. 

 

Pred viac než 40 rokmi CENTURY 21 navždy zmenila trh realít. A mení ho opäť.

CENTURY 21 – svetová 1 v realitách

www.zlatafransiza.sk 

Zdroj: Forbes, 6.5.2021

Forbes - novi draci C21

Centrála CENTURY 21 Slovakia

Kontaktovať kanceláriu