Hlavná stránka Ponuka nehnuteľností O nás Zoznam kancelárií Makléri CLUB 21 Pre developerov Vzdelávanie Kariéra Franšíza Sprievodca predajom nehnuteľností Sprievodca kúpou nehnuteľností Kontakt

Služby pre developerov

Služby pre developerov

Patríme medzi spoločnosti, ktoré sa významnou mierou podieľajú na rozvoji a dynamickom raste slovenského trhu s realitami.

Našou filozofiou je PROFESIONALITA, KOMPLEXNOSŤ SLUŽIEB a CIELENÉ RIEŠENIE.

Náš Cieľ

Definícia konečného produktu

Ponúkame kompletný balík služieb na jednom mieste.

Cieľom našej spolupráce na developerských projektoch je realizovať predaj celého projektu s dosiahnutím maximálneho zisku pre developera.

Analýza projektuAnalýza projektu

Cieľom celého tímu je spokojný klient, pre ktorého je rozhodujúca kvalita servisu, flexibilita a spoľahlivosť. Makléri CENTURY 21 sa denne pohybujú v trhovom realitnom prostredí a vďaka špeciálnemu databázovému systému registrujeme nové dopyty a ponuky v sieti CENTURY 21, z ktorých získavame informácie o konkrétnych požiadavkách alebo kritériách klientov. To je jedna z výhod, vďaka ktorej sme schopní reálne posúdiť silné a slabé stránky jednotlivých projektov, a navrhnúť vhodnú optimalizáciu.

Konkurenčnou výhodou je dôsledný implementačný prístup, profesionálne rýchle riešenia, ktoré ctia skutočné potreby klientov.

Marketing a predajKomplexný marketing a predaj

Stratégia predaja a marketingu je rozhodujúcim faktorom pre úspešné zvládnutie celého predajného procesu. Dôležité a samozrejmé je voliť takú propagáciu, aby sme boli schopní uspieť v konkurenčnom prostredí realitného trhu. Naviac si uvedomujeme, že vďaka využitiu psychológie v marketingovej komunikácií dokážeme vhodne osloviť cieľového klienta tak, že sa už od počiatku na základe vlastných motivačných prvkov dokáže stotožniť s ponúkaným projektom. To ušetrí nielen čas a náklady spojené s propagáciou predaja, ale i výrazne napomáha pri riešení možných problémov, ktoré sa môžu v priebehu výstavby objaviť.

Jeden z významných pilierov našej predajnej stratégie je špecializácia na tzv. „priamy predaj“. Nečakáme, „až sa klienti ozvú na našu inzerciu“, ale sústredíme sa na osobný kontakt s klientom. Pretože si uvedomujeme dôležitosť kvalitnej databázy, neustále rozširujeme portfólio klientov, ktoré spravujeme prostredníctvom databázového systému. Pomocou tejto koncepcie dosahujeme stabilných a rastúcich výsledkov a to i v momentoch nepriaznivých výkyvov trhu.

Projektový managementProjektový management

Pre mnoho realitných kancelárií končí zodpovednosť za predaj developerského projektu podpisom rezervačnej zmluvy. V CENTURY 21 je podpis rezervačnej zmluvy začiatkom.
Naším krédom je vždy to, čo sľúbime. V prípade podpisu rezervačnej zmluvy s kupujúcim chceme docieliť, aby bol kupujúci s rezervovaným bytom spokojný. Z toho dôvodu sa usilujeme, aby realizácia developerského projektu prebehla bez problémov a k tomu spolu s developerom zaisťujeme potrebnú súčinnosť.
Základnou kompetenciou v prípade projektového managementu vidíme v správnej príprave zmlúv a súvisiacich dokumentov, v jasnej komunikácii medzi klientom, developerom, architektom, bankou, stavebnou firmou atď.
Asistujeme pri predaní bytov a riešení prípadných reklamácií, do tejto kategórie spadá i zaistenie ochrany developera pred neserióznym chovaním kupujúcich, ktorí sa dožadujú neopodstatnených požiadavkov či nereálnych zliav pri prevzatí bytu.

FinancovanieFinancovanie

U nás nájdete na jednom mieste ponuky hypoték a financovania nehnuteľnosti všetkých bánk – klient nemusí sám obchádzať jednotlivé bankové domy a zložito porovnávať ich ponuky a svoje možnosti. Bezplatne spracujeme analýzu klientových možností a ponuky financovania zo všetkých bánk. Kompletne a bezplatne vybavíme celý úver. Vďaka našej kompletnej ponuke, získanom postavení na trhu, benefitoch a zľavách pre našich klientov môžeme ponúknuť zaistenie toho najvýhodnejšieho financovania, ktoré je na trhu dostupné.
Naša ponuka sa týka bezplatného spracovania všetkých typov hypotekárneho financovania, úverov zo stavebného sporenia, bezúčelových a spotrebných úverov, americké hypotéky. Súčasťou našich služieb je i spracovanie poistenia. Ako jedna z mála realitných sieti spolupracujeme s väčšinou finančných inštitúcií poskytujúcich hypotéky.

Právny servisPrávny servis

Základom bezpečnej realizácie akéhokoľvek obchodu je dokonalý právny servis.

PoradenstvoÚčtovné a daňové poradenstvo

Rovnako ako právne sú i služby účtovného a daňového poradenstva dôležitou súčasťou nášho servisu.
Vplyvom neustále sa meniacich daňových predpisov, je rozhodujúca znalosť ich výkladu a správneho účtovania dane vo vzťahu k pozemkom, stavbe a jeho rozdelenie v rámci prehlásenia vlastníka. Správna daňová optimalizácia je dôležitým faktorom z hľadiska ošetrenia možných rizík, maximalizácie zisku developera a jeho konkurencie schopnosti na realitnom trhu.

MonitoringMonitoring investičných príležitostí

Každý investor hľadá lukratívne možnosti pre svoje investície. Z hľadiska realitného trhu sa môže jednať o vhodné pozemky alebo už schválené projekty, ktoré už iba čakajú na svoju realizáciu.
Našou činnosťou je monitoring takých príležitostí a ich analýza. V niektorých prípadoch má developer vlastné obchodné príležitosti, pri ktorých je pre neho nezávislá analýza skúseného partnera nepostrádateľná. Samozrejmosťou je naša schopnosť vyhľadať vhodný pozemok alebo pozemok so schváleným projektom, odpovedajúci požiadavkám investora.

Mnoho našich partnerov vyhľadáva investičné príležitosti a víta našu spoluprácu nielen pri správe projektov, ale práve i pri hľadaní nových obchodných príležitostí.

Ľudské zdrojeĽudské zdroje

Základným predpokladom pre úspech je pracovať s kompetentným tímom, ktorému môžete dôverovať. Ak chce spoločnosť v dnešnom svete niečím dlhodobo vynikať a konkurovať, môžu to byť iba ľudia, ktorí vedia, prečo v spoločnosti sú. Ľudia, ktorí sú lojálni, motivovaní a vzdelaní. Zavedenie princípov umožňuje nastaviť fungovanie interných procesov vo firme tak, aby prostredníctvom spokojného pracovného tímu rástla i konkurencieschopnosť a image celej spoločnosti.

Doplnkové službyDoplnkové služby

Pri predaji developerských projektov sa často stretávame s tým, že budúci kupujúci riešia financovanie kúpy nového bytu predajom svojho aktuálneho bývania. Táto doplnková služba je pre nás úplným štandardom. V prevažnej väčšine prípadov je pre kupujúceho dôležité synchronizovať okamih predaja svojej nehnuteľnosti s presťahovaním do nového bytu. Medzi ďalšie doplnkové služby môžeme zahrnúť zaistenie služieb notára, pomoc pri zaistení odhadov, pomoc pri prevode energií a iné. Prenájom bytu alebo nebytových priestorov je ako doplnková služba úplnou samozrejmosťou.