Príspevky

Seminár - Profesionálny obchodník s nehnuteľnosťami v Banskej Bystrici

12.06.2018, 10:47
Ako začať novú kariéru v realitách bez rizika? Uvažujete o zmene zamestnania? Máte jedinečnú možnosť získať informácie z realitného biznisu od skúsených profesionálov, ktorí sa venujú realitám už viac ako 20 rokov. Získajte informácie, ktoré vám môžu pomôcť zmeniť váš profesný ale aj osobný život z prvej ruky.

Magická trinástka v Prešove

05.10.2013, 21:39
IMG_9735Práve v týchto dňoch sme otvorili 13 realitnú kanceláriu na Slovensku. Ukončili sme tak prvú fázu rozširovania siete CENTURY 21 na Slovensku.
Trinástou kanceláriou je CENTURY 21 Garant. Generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia, Daniel Bilý  na slávnostnom otvorení povedal: "Tento rok otvárame už piatu realitnú kanceláriu CENTURY 21. Darí sa nám napĺňať naše plány. Prešov, ako tretie najväčšie mesto Slovenska ,považujeme strategicky za veľmi dôležité. Na východe sme tak otvorili už piatu kanceláriu. Som rád, že sme  sa spojili s pánom Viravcom, ktorý je majiteľom a súčasne riaditeľom kancelárie."

Petr Suchánek sa stal viceprezidentom medzinárodnej siete CENTURY 21

15.02.2011, 20:55
Obchodný riaditeľ realitnej siete CENTURY 21 Česká republika Petr Suchánek významne postúpil vo svojej kariére v CENTURY 21. Z českej centrály odchádza na post viceprezidenta CENTURY 21 pre International Development. Stáva sa tak členom najužšieho vedenia tejto svetovej realitnej siete.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií