Príspevky

CENTURY 21 už má zastúpenie aj v Púchove.

02.11.2015, 21:50
IMG_7847Od novembra môžu záujemcovia o predaj alebo kúpu nehnuteľnosti využívať služieb novo otvorenej kancelárie CENTURY 21 Reality Sen v Púchove. Kancelária bola slávnostne otvorená 27.10.2015 za účasti známych osobností. Pri tejto príležitosti generálny riaditeľ Daniel Bilý poprial novým majiteľom a prevádzkovateľom veľa úspechov a dodal "Našim cieľom je spájať realitných profesionálov. Veríme, že spolupráca, spoločný marketing, značka pomôžu naším partnerom ale aj naším klientom dosiahnuť svojich cieľov". Franšíza CENTURY 21 je postavená na celosvetovom úspešnom  a overenom systéme, ktorý ma dnes zastúpenie vo viac ako 78 krajinách sveta. Systém CENTURY 21 pomáha podnikateľom ešte lepšie sa uplatniť v obore realít. CENTURY 21 Slovakia poskytne do konca roka ešte 3 licencie pre svojich partnerov.

Celosvetová realitná sieť Century 21 sa rozširuje

26.02.2015, 11:20
IMG_0705Spoločnosť CENTURY 21 Karpaty otvorila 25.2.2015 zastúpenie celosvetového reťazca realitných kancelárií Century 21 v Pezinku.  Sieť Century 21 tak rozšírila aktuálny počet kancelárií na 13 a v súčastnosti pracuje v tejto sieti kancelárií na Slovensku viac ako 75 maklérov. Spoločnosť CENTURY 21 Slovakia plánuje ešte tento rok poskytnúť 10 licencií na prevádzkovanie realitnej kancelárie Century 21 a tak zvýšiť počet kancelárii na 25 a počet maklérov na 150. Čoskoro otvoríme už druhú kanceláriu v Prešove a novú kanceláriu vo Vranove nad Topľou.

CENTURY 21 otvára novú kanceláriu pod Tatrami

09.09.2014, 10:25
Už čoskoro CENTURY 21 otvára novú licencovanú kanceláriu v srdci Slovenska, priamo pod Tatrami. imagesĽudia stojaci za touto novou kanceláriou sú veľmi dobre znalí podtatranského realitného trhu a majú široký prehľad o investíciách v realitnom sektore, ktoré budú určite môcť uplatniť do praxe aj pre našich budúcich kolegov maklérov v realitách. Tešíme sa najmä budúcej informovanosti širokej verejnosti v meste Poprad, ktoré je centrom turistického podtatranského diania.

Ako predať nehnuteľnosť bez realitnej kancelárie

19.03.2014, 09:33

Seller1 smallSkoro každého napadne pri predaji vlastnej nehnuteľnosti otázka. Musím platiť niekomu províziu za to, aby som mohol predať vlastnú nehnuteľnosť? Určite tak môžem ušetriť až niekoľko tisíc EUR.

Tento článok vám môže pomôcť pri rozhodovaní. Nikdy si ale nebudete môcť byť istý, či vaše rozhodnutie predávať nehnuteľnosť sám, bolo správne.

Rozhodovať by ste sa preto mali podľa toho, čo je pre vás výhodné. Pri rozhodovaní záleží aj na tom, čomu sa v práci venujete. Ak je to činnosť obchodníka, tak predpokladám, že sa veľmi radi pustite do predaja vlastnými silami. Možno ale budete váhať s právnymi náležitosťami. Zase právnik nebude mať zo zmlúv žiaden strach a problém. Nahradiť skúseného realitného makléra znamená naviac rozumieť foteniu, reklame, marketingu, psychológii predaja, vyjednávaniu, základom hypotekárneho financovania, katastru nehnuteľností, právnym záležitostiam. Asi ťažko nájdete profesiu, ktorá by bola dostatočne podobná.

AKO BEZPEČNE ZAPLATIŤ CENU ZA KÚPU NEHNUTEĽNOSTI

04.10.2013, 09:59

IRCSO-MKTPL-5078951-3300x2203Nehnuteľnosť môžete získať do svojho vlastníctva najmä uzatvorením kúpnej zmluvy s jej aktuálnym vlastníkom, v ktorej si okrem iného stanovíte spôsob úhrady dohodnutej kúpnej ceny. Tu je potrebné si uvedomiť, že prechod vlastníckeho práva nezávisí od podpisu kúpnej zmluvy (KZ) a zaplatenia kúpnej ceny, ale od rozhodnutia Okresného úradu - katastrálneho odboru o povolení vkladu vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností (KN).

Kúpnu cenu je možné uhradiť niekoľkými spôsobmi:

-v hotovosti (max. však do výšky 15.000,- EUR); -bezhotovostným prevodom z účtu v banke/ vkladom hotovosti na bankový účet predávajúceho; -vinkuláciou peňazí na bankovom účte kupujúceho; -zriadením notárskej úschovy; -prostredníctvom hypotekárneho úveru kupujúceho; -dohodnutím si zmluvnej úschovy s realitnou kanceláriou, advokátom alebo 3.osobou.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií