Oslávili sme 2. Výročie CENTURY 21 na Slovensku

Oslávili sme 2. Výročie CENTURY 21 na Slovensku

25.05.2012, 10:00

Ak je opakovanie matkou múdrosti, bilancovanie musí byť bezpochyby zrkadlom úspechu. Byť úspešný je však relatívne. Niekomu nestačia ani zarobené miliardy a niekomu stačí úsmev od milovanej osoby. Tak, či onak, úspech by sa mal merať podľa splnených cieľov a predsavzatí. CENTURY 21 pôsobí na Slovensku už 2 roky, presnejšie sú to dva roky od otvorenia prvej kancelárie Golden Real v Košiciach a mne prináleží obzrieť sa za našou prácou, či sme dosiahli to, čo sme dosiahnuť plánovali.

Ak sa pozrieme na fakty, v súčasnosti úspešne pôsobí na Slovensku 10 realitných kancelárií CENTURY 21 v troch mestách – Košiciach, Bratislave a Nitre. Priznám sa, že v ťažkých časoch všeobecnej a hlavne realitnej krízy som s 10 kanceláriami nadmieru spokojný. Navyše, keď každá z nich môže byť príkladom pre všetky ostatné kancelárie, svedomito dodržiava Systém CENTURY 21 a drží sa zásadových hodnôt poskytovania realitných služieb, je pre mňa cťou byť s nimi v tíme. Avšak základným pilierom systému a každej kancelárie sú kvalitní makléri. Dnes ich v Systéme CENTURY 21 na Slovensku pracuje vyše XY a právom môžeme byť na ich tvrdú a svedomitú prácu hrdí, čo cítim aj z reakcií spokojných zákazníkov. Ďalším nemenej dôležitým pilierom je funkčnosť a stabilita Systému CENTURY 21 a značka, ktorú všade vo svete vnímajú ľudia ako top v poskytovaní realitných služieb. Pred týždňom mi kamarát v Košichiach s úsmevom povedal, že už by sme mali prestat, že CENTURY 21 je už naozaj všade. Naopak, ja si myslím, že práve teraz je tá správna chvíľa na začiatok a len teraz sa začína tá ozajstná tvrdá práca. V tomto smere je potrebné vytýčiť si nové ciele a nové méty, ktoré chceme dosiahnuť v budúcich mesiacoch a rokoch. Už teraz je isté, že čoskoro vyrastú nové kancelárie s logom CENTURY 21 v Malackách, Dunjskej Strede, Šamoríne, Senci a Trnave a verím, že čoskoro pribudnú ďalšie a ďalšie mestá.

Ak by som sa mal teda pozrieť za uplynulými dvomi rokmi fungovania CENTURY 21 na Slovensku, ak by som mal zbilancovať naplnené ciele, musím vyjadriť spokojnosť s tým, čo sa nám podarilo vybudovať. Veľká vďaka za to patrí najmä jednotlivým kanceláriám a hlavne maklérom, bez ktorých by sme dnes určite neboli tam, kde sme. Som šťasní, že som stretol ľudí, na ktorých sa môžeme spoľahnúť a ktorí pochopili, čo je v realitnom biznise dôležité. A to ja považujem za svoj úspech.

Ďakujem

Daniel Bilý

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií