CENTURY 21 Slovakia
 

Centrála Century21 Slovakia

T: 0905 551 561

E: c21@c21.sk

Kontaktovať kanceláriu

Meno:
Email:
Tel. číslo:

SVETOVÁ #1 NA REALITNOM TRHU

Prvá realitná kancelária CENTURY 21® bola založená realitnými maklérmi Artom Bertlettom a Marshom Fisherom, v Orange County, Kalifornia, 28 júla, 1971. Uvedomovali si, že kľúčová je dôveryhodnosť a znalosť značky.

 

Dnes je CENTURY 21® globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta.

 

CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb.

Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru.

Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®.

Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií