CENTURY 21 Slovakia

Centrála Century21 Slovakia

T: 0905 551 561

E: c21@c21.sk

Kontaktovať kanceláriu

Meno:
Email:
Tel. číslo:

O CENTURY 21 Slovakia

VÍZIA

Svojimi skúsenosťami posunieme realitný trh na vyššiu úroveň, prinesieme zlatý štandard a staneme sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.

MISIA

CENTURY 21® je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby a túžby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®.

HODNOTY

Kvalita poskytovaných služieb, aplikovaná odbornosť, serióznosť obchodných jednaní, dodržiavanie etických zásad a osobitný prístup ku klientom sú hodnoty, ktoré sú nám blízke, a ktorými sme sa vryli do sŕdc našich zákazníkov po celom svete. Už niekoľko desiatok rokov budujeme trvalé a transparentné vzťahy a chceme v tom pokračovať aj na Slovensku.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií