Info v kancelárií - 5 a viac izieb Aktívny
 

Ing. Zlata Jašková

T: 0905 304 988

E: zlata.jaskova@century21.sk

Kontaktovať makléra

Meno:
Email:
Tel. číslo:


Fotky
Mapa

Exkluzívne - na predaj obytný dom na Rastislavovej ulici v Košiciach

5 a viac izieb

Rastislavova, Košice - Juh, Košice IV

CENTURY 21 Realitné centrum a Zlata Jašková Vám ponúka na predaj samostatne stojaci obytný dom na oplotenom rovinatom pozemku so zeleňou o výmere 2184 m2 so vstupom z hlavnej komunikácie. Orientácia hlavných miestností domu je JZ-JV.
Dispozičné riešenie domu ponúka aj možnosť prerobenia na penzión, alebo časť domu prispôsobiť na bývanie a časť na prenajímanie izieb,pretože dom poskytuje dostatočný priestor a súkromie každému z obyvateľov.Na pozemku je dostatok parkovacieho miesta.
Stavba postavená v rokoch 1991-1999 z pálenej tehly a tehloblokov na betónových základoch s izoláciou muriva. Stropy sú železobetónové panelové s rovným podhľadom. Krovy sú drevené so sedlovou strechou a krytinou z kanadského šindľa. Ide o budovu s dvoma nadzemnými podlažiami a funkčným podkrovím. Na I. NP sú nainštalované dve kúpeľne a WC so sprchou a na II. NP je jedna kúpeľňa s WC, kuchyne a ostatné obytné miestnosti. Stavba je ústredne vykurovaná z kotla na tuhé palivo. Ako podlahová krytina je použité PVC a jekor, keramické dlažby a obklady. Teplá voda je zabezpečená z elektrického bojlera. Okná sú pôvodné drevené s dvojvrstvovým zasklením.
Posledná rekonštrukcia bola vykonaná pred 8 rokmi. Dom je podpivničený o výmere 137 m2. Celková obytná plocha nadzemných podlaží je 748 m2. Príslušenstvom domu je garáž a sklad. V dosahu je prípojka na plyn a mestskú kanalizáciu. V okolí domu je ideálna miestna doprava i kompletná občianska vybavenosť.Energetický certifikát nemá
Bytový dom je v osobnom vlastníctve, je možné ho financovať aj cez hypotéku, s ktorou Vám radi pomôžeme. V cene je zahrnutá provízia pre makléra, finančné poradenstvo, kúpna zmluva autorizovaná advokátom a poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva.

Cena Info v kancelárií
Lokalita Rastislavova Košice - Juh, Košice IV Košický kraj
PENB
Číslo ponuky 22172
Stav ponuky Aktívny
Podkategória Rodinný
Počet izieb 5 a viac
Podlahová plocha 748 m2
Vlastný pozemok 2184 m2
Stav objektu Čiastočná rekonštrukcia
Druh objektu Tehlová

Podrobné parametre      Stiahnuť .PDF

Poloha Samostatný
Zastavaná plocha 249 m2
Užitková plocha 748 m2
Počet nadzemných podlaží 2
Plocha parcely 2184 m2
Typ domu Poschodový
Plocha balkónu 23 m2
Plocha terás 6 m2
Plocha záhrady 1935 m2
Vybavenie Nie
Ďalšie nebytové priestory Garáž Prístrešok
Kúrenie Ústredné - tuhé paliva

Podobné ponuky

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií