Ing. Renáta Kalaninová

Maklér

Po skončení Vysokej školy ekonomickej v Bratislave som začala pracovať v bankovníctve, kde som prešla rôznymi pozíciami. Posledných 10 rokov som pôsobila na pozícii riaditeľky pobočky. Práve v banke som sa prvýkrát stretla s kúpou a predajom nehnuteľnosti. Však z tej druhej strany. Pomáhala som klientom plniť ich sny, a to pri financovaní ich bývania. Po 20-ich rokoch som sa rozhodla z bankovníctva odísť. V r. 2012 som začala pracovať ako SZČO. Jednak v oblasti ekonomických služieb a poradenstva a v oblasti sprostredkovania úverov a poistenia, pričom naďalej som klientom pomáhala a pomáham hľadať tú "ich" vysnívanú nehnuteľnosť. Preto v 09/2015 som prijala novú výzvu a stala som sa profesionálnym realitným maklérom.

Svojim klientom ponúkam kompletné služby. Od výberu nehnuteľnosti, cez financovanie jej kúpy, predaj nehnuteľnosti, a to všetko na jednom mieste. Dôslednosť, bezpečnosť, spoľahlivosť a individuálny prístup ku klientom sú pre mňa vždy prioritou.

„Spokojnosť klienta nadovšetko“. Som tu pre Vás - Vaša realitná maklérka.

Zobraziť ponuku makléra

Ocenenia makléra

Maklér mesiaca jún 2017 1. miesto

Maklér mesiaca apríl 2017 3. miesto

Maklér mesiaca február 2017 3. miesto

Maklér mesiaca november 2016 2. miesto

Maklér mesiaca september 2016 1. miesto

Kontaktovať makléra

Meno:
Email:
Tel. číslo:

CENTURY 21 Advisors

Žriedlová 11
Košice - Staré Mesto, Košice I

T: +421 901770333
E: advisors@century21.sk
W: www.century21.sk/office/29

Spoločnosť CENTURY 21 Advisors patrí do siete realitných kancelárií CENTURY 21, ktorá je celosvetovo známa.
Zameraním spoločnosti CENTURY 21 Advisors je poskytovanie kvalitných služieb v nasledovných oblastiach:
vyhľadanie a analýza vhodných nehnuteľností na základe kritérií zadaných klientom, sprostredkovateľská činnosť v oblasti kúpy/predaja/prenájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností, výkup pozemkov, odborné poradesntvo a projektový manažment pre developerov pôsobiacich v segmente rezidenčných nehnuteľností.

Ponuka makléra

Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií