Kancelária Makléri

CENTURY 21 Pressburg

Záhradnícka 74
Bratislava - Staré Mesto, Bratislava I

T: 0910 828 322
E: pressburg@century21.sk
W: www.century21.sk/pressburg

CENTURY 21 Pressburg je jedinou kanceláriou siete CENTURY 21 aktívne pôsobiacou v Bratislavskom kraji. Sme tím profesionálov s rôznym profesným zázemím a dokonalou znalosťou Bratislavy a jej realitného trhu. Radi vám poradíme a sprostredkujeme celý proces spojený s kúpou, predajom i prenájmom a ďalším servisom vašej nehnuteľnosti. Okrem súkromných nehnuteľností sa CENTURY 21 Pressburg špecializuje aj na trh komerčných nehnuteľností a komplexné poradenstvo pre realitných investorov a developerov. 

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Makléri

Zoznam maklérov


Ing. Roman Sabo

Manažér Majiteľ en sk

Po kariére v nadnárodných korporáciách so zameraním na IT/Telco a manažovaní významnej zahraničnej priemyselnej investície (príchod spoločnosti Jaguar Land Rover na Slovensko), som sa rozhodol v kariére pokračovať vo svete realít. Úspech vo vyššie menovaných odvetviach si okrem tvrdej práce vyžaduje aj extrémny focus na zákazníka a jeho potreby. Skúsenosti s prácou so zákazníkom plánujem využiť aj v oblasti realít. Okrem vedenia kancelárie v súlade s potrebami našich maklérov a zákazníkov sa plánujem venovať rozvoju businessu v oblasti komerčných nehnuteľností a developerských projektov.Mojím záujmom a cieľom je poskytnúť každému klientovi vysoko odborné služby realitného poradcu podporené prepracovaným systémom CENTURY 21 a taktiež mojou dlhodobou praxou vo financiách, to znamená promptné vybavenie úverov, poistenia a ostatných finančných služieb. Mojou osobnou prioritou je čo najviac spokojných klientov, ktorí moje služby odporučia a posunú svoje skúsenosti známym, rodine a kolegom. Baví ma práca s ľuďmi a napĺňa ma pocit, ak sú klienti spokojní.


Práca v realitnom biznise je v prvom rade práca s ľuďmi. Mojím cieľom je poskytnúť každému klientovi vysoko odborné služby realitného poradcu. Mojou pridanou hodnotou je, že pracujem aj vo finančnom sektore a klientovi viem okrem realitných služieb ponúknuť odborné poradenstvo a pomoc pri vybavení úveru, poistenia a ostatných finančných služieb. Práca s ľuďmi ma veľmi baví a mojou osobnou prioritou je čo najviac spokojných klientov, ktorí moje služby odporučia známym, kolegom a priateľom. Tieto doporučené obchody ma zaväzujú udržať stále svoj profesionálny štandard na vysokej úrovni.


Vaša spokojnosť je mojou prioritou, a zároveň najväčšou motiváciou.


Každý klient je jedinečný a to odráža aj náš individuálny prístup k jeho potrebám.


Moje meno je Katarína Akáčová, vyštudovala som Kultúrny manažment a Riadenie a vývoj služieb v IT na Masarykovej univerzite v Brne. Po vysokej škole som sa vrátila do Bratislavy, kde som sa 6 rokov pohybovala v prostredí start-upov a sociálnych inovácií. Keď sa naša rodina začala rozrastať, presťahovali sme sa z hlavného mesta do domu v Kráľovej pri Senci. Vďaka CENTURY 21 vám rada pomôžem výhodne predať a nájsť vaše nové bývanie podľa predstáv. Budem sa tešiť na našu spoluprácu.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií