Kancelária Makléri

CENTURY 21 Advisors

Tkáčska 4
Prešov, okres Prešov

T:
E: advisors@century21.sk
W: www.century21.sk/advisors

CENTURY 21® je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. CENTURY 21 Advisors, so sídlom na Tkáčskej ulici č.4 v Prešove, patrí medzi ďalšiu otvorenú kanceláriu na Slovensku patriacu do celosvetovej realitnej siete CENTURY 21®. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti realitných služieb, financovania nehnuteľností a právne služby. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradtiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Filozofiou kancelárie CENTURY 21 Advisors je zabezpečiť najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb pre spokojnosť klienta.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Makléri

Zoznam maklérov


Marcela Lizáková, realitná maklérka, narodená v roku 1979 v Prešove. Členkou tímu realitnej kancelárie CENTURY 21 Garant je od marca 2016. Realitné služby poskytuje v českom a slovenskom jazyku.


Mgr. Zuzana Urdová, realitná maklérka, vyštudovala Filozofickú fakultu na PU v Prešove, odbor Prekladateľstvo a tlmočníctvo v špecializácií Nemecký jazyk a kultúra. Po skončení štúdia pracovala niekoľko rokov v obchodnej spoločnosti, neskôr pre nemeckú spoločnosť v oblasti predaja a logistiky. Prioritou jej práce je individuálny a profesionálny prístup ku klientom a dôvera klientov v spoločnosť CENTURY 21. Členkou tímu realitnej kancelárie CENTURY 21 Centrum Bývania je od septembra 2016. Realitné služby poskytuje v nemeckom a slovenskom jazyku.Ing. Martin Pončák

Maklér Manažér en ru cs

K realitám som mal stále blízko. Som rodený Prešovčan a už počas svojej bohatej 20 ročnej praxe v bankovom sektore som reality vnímal ako dynamicky sa rozvíjajúce odvetvie. Pracoval som na zrode poskytovania hypotekárnych úverov v jednej z najväčších slovenských bánk. Svojim klientom som pomáhal plniť si sny o novom bývaní. Mám dlhoročné skúsenosti aj so starostlivosťou a správou majetku. Spokojnosť klienta je pre mňa na prvom mieste. Som tu pre vás, urobím všetko pre to, aby som naplnil vaše očakávania, pomohol po odbornej stránke a uľahčil cestu k nadobudnutiu popr. predaju nehnuteľnosti. Neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií