Kancelária Galéria Makléri

CENTURY 21 TZ Financial

Werferova 1
Košice - Juh, Košice IV

T: 0905 903 903
E: tzfinancial@century21.sk
W: www.century21.sk/tzfinancial

CENTURY 21 TZ FINANCIAL sa zaradila do siete CENTURY 21® , svetovej jednotky na trhu nehnuteľností v júli 2020.
Príslušnosť k svetovej jednotke na trhu je je výsadou ale aj záväzkom súčasne. Preto ja naši makléri ponúkajú realitnú službu pre klienta v najvyššom profesionálnom, rokmi overenom vysokom štandarde, ktorý realitná sieť CENTURY 21® prináša ako samozrejmú a prirodzenú súčasť práce makléra na trhu s nehnuteľnosťami.
Ak ste sa rozhodli alebo len plánujete akúkoľvek zmenu z vašou nehnuteľnosťou vrátane jej získania, naši makléri vám radi pomôžu uskutočniť tieto zmeny vo vašom živote, k vašej plnej spokojnosti a bezpečnosti. Nakladanie s vaším osobným majetkom si zaslúži profesionálnu starostlivosť poskytovanú značkou CENTURY 21®.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Makléri

  • Kancelária

Kancelária Galéria Makléri

Zoznam maklérov


Mgr. Ján Kováč

Maklér Manažér ru cs sk

Som komunikatívny typ a od začiatku podnikania pracujem s ľuďmi. V mojom profesionálnom živote sa práca s klientmi neustále obmieňala v rôznych polohách. Dôraz som kládol na spokojnosť klientov a férové jednanie, a stále som presvedčený že seriózny prístup je základom dobrého obchodu. S realitami pracujem od roku 2003, a prácu v tejto oblasti vnímam vždy ako službu pre klienta, ktorého splnenie potrieb je mojou prioritou.


Mojou prioritou je splnenie Vášho sna o novom bývaní. Záleží mi na osobitnom prístupe pri klientovi, spoľahlivosti a serióznom jednaní. Na profesionálnej úrovni poskytnem kompletné služby v oblasti realít.


Vaša spokojnosť – moja zodpovednosť.


Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií