Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

CENTURY 21 Reality Sen

Dvory 1931
Púchov, okres Púchov

T: +421 905907521
E: realitysen@century21.sk
W: www.century21.sk

Moderná realitná kancelária, orientovaná na poskytovanie profesionálnych a komplexných realitných služieb klientom. Orientuje sa na riešenie potrieb klientov nielen čisto realitných, ale aj finančných a stavebných. Zabezpečuje projekty, stavby i všetky schvaľovacie konania. Pomôže aj s riešením majetkoprávnych vysporiadaní, dedičských konaní a akýchkoľvek vybavovaniach na katastri.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária mesiaca máj 2017 2. miesto

Kancelária mesiaca november 2016 3. miesto

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Zoznam maklérov


Ing. Stanislav Čorej

Maklér Manažér Majiteľ skVolám sa Marcela Ivanovič Hriadelová, som realitný maklér, poradca a interiérový dizajnista. Som milá, presná a precízna, a ak sa do niečoho pustím chcem to dotiahnuť až do možného konca. Reality je môj životný SEN a moju prácu robím s láskou a s odhodlaním. Odvážne prijímam všetky výzvy. Rada nájdem východisko či riešenie k spokojnosti a to je moja radosť nájsť pre Vás NOVÉ BÝVANIE či vhodného KUPCU. Moja práca je môj koníček. Veľmi sa teším na našu spoluprácu.


Je to neuveriteľný pocit keď Vás stretne bývalá klientka po piatich rokoch a povie: „Som rada, že som Vás stretla pán Jurčacko, veľmi Ste mi pomohli, nikdy Vám to nezabudnem, ďakujem Vám“. Pracujem v marketingu a obchode už 25 rokov a vždy sú u mňa na prvom mieste klienti. Správne rozhodnutia pri kúpe a predaji nehnuteľností sú pre každého veľmi dôležité a preto im pomáham na maximum s využitím všetkých svojich znalostí a skúseností.


Predaj či kúpa nehnuteľnosti je veľmi vážna vec. Niektorí ľudia sa s touto situáciou stretnú len raz či dva krát za život.Preto k svojím klientom pristupujem individuálne a plním ich požiadavky najlepšie ako sa dá.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií