Kancelária Galéria Ocenenia Makléri

CENTURY 21 Realitné Centrum

Garbiarska 5
Košice - Staré Mesto, Košice I

T: 0901 702 121
E: realitnecentrum@century21.sk
W: www.century21.sk/realitnecentrum

CENTURY 21 Realitné Centrum sa stalo členom siete CENTURY 21 realitných kancelárií (založená r. 1971) dňa 25. Augusta 2010. Od tohto momentu už ubehlo takmer 6 rokov. V našom tíme dnes pracuje maklér roka 2013 a 2015 Katarína Hirjaková. Úspešnými realitnými konzultantmi sa stali aj Valéria Kissová, Peter Chyla, Silvia Timošová a Ing. Dušan Kudla. Všetci realitní konzultanti sú riadne zaškolení a certifikovaní. Každý deň sú pripravení pomôcť Vám s predajom či prenájmom nehnuteľnosti, s výberom nového bývania a so zabezpečením financovania Vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Zabezpečia pre Vás odborné poradenstvo a pokojnú, bezpečnú realizáciu.
Pracujeme v súlade s heslom: Rob veci s dobrým úmyslom, a snaž sa ľuďom pomôcť v konkrétnej situácii. Nech Ti ide vždy o spokojnosť klienta. Buď čestný, priamy a otvorený.

CENTURY 21 Realitné Centrum
Kancelária roka 2013 – 2. miesto
Kancelária roka 2014 - 2. miesto
Kancelária roka 2015 - 1. miesto

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenia Makléri

Kancelária Galéria Ocenenia Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária roka 2016 1. miesto

Kancelária roka 2015 1. miesto

Kancelária roka 2014 2. miesto

Kancelária roka 2013 2. miesto

Kancelária mesiaca máj 2017 3. miesto

Kancelária mesiaca marec 2017 3. miesto

Kancelária mesiaca február 2017 2. miesto

Kancelária mesiaca január 2017 2. miesto

Kancelária mesiaca november 2016 1. miesto

Kancelária mesiaca august 2016 1. miesto

Kancelária Galéria Ocenenia Makléri

Zoznam maklérov


Ing. Henrich Kuchar

Maklér Manažér Majiteľ sk


JUDr. Miroslav Černý

Maklér Manažér Majiteľ en cs sk

Miroslav Černý vyštudoval Právnickú fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a štúdium zavŕšil získaním titulu doktor práv. Počas nasledujúcich rokov získal neoceniteľné skúsenosti súvisiace s realitnou činnosťou ako právnik realitnej a dražobnej spoločnosti. V roku 2010 sa stal riaditeľom a neskôr spoločníkom CENTURY 21 Realitného Centra a bol tak pri vzniku CENTURY 21 v Košiciach. Pod jeho vedením získalo CENTURY 21 Realitné Centrum titul Kancelária roka 2015 a Maklér roka 2015 v sieti CENTURY 21 Slovensko. Od otvorenia CENTURY 21 Realitného Centra kladie dôraz na zodpovednú a hodnotnú službu, komfort a pohodlie pre klientov, kvalitný servis vykonávaný profesionálnymi konzultantmi, dobré vzťahy so zákazníkmi a širokú ponuku nehnuteľností. Miroslav rád komunikuje s ľuďmi, ctí si dôveru klientov a je pre neho radosťou pomôcť Vám pri výbere nového bývania či predaji nehnuteľnosti.


Valéria Kissová

Maklér cs sk

Mojim cieľom je dať klientom kompletnú službu od výberu nehnuteľnosti cez financovanie, následné poistenie nehnuteľnosti – všetko na jednom mieste za rovnaký čas. Moje motto: Bezpečný predaj od začiatku do konca.


Ing. Dušan Kudla

Maklér cs sk

Dušan Kudla sa narodil v Košiciach. Po ukončení štúdia na Vysokej škole ekonomickej pracoval v podnikovej sfére a bankovom sektore, kde získal vedomosti a neoceniteľné skúsenosti v oblasti hypotekárneho bankovníctva. Tieto sú veľkým prínosom pre jeho prácu v realitnej činnosti. CENTURY 21 Realitné Centrum svojim profesionálnym prístupom a kompletnými službami pre zákazníkov spĺňa jeho predstavy o forme a spôsobe zúročenia jeho dlhoročnej praxe pri riešení obchodných prípadov. Dušan rád spoznáva nových ľudí a snaží sa im byť nápomocný pri ich investičných zámeroch v oblasti bývania, alebo podnikania.


Katarína Hirjaková

Maklér cs sk

Katarína sa venuje poradenskej činnosti v oblasti realitných služieb už viac ako 10 rokov. Od roku 2005 do roku 2011 bola majiteľkou úspešnej realitnej kancelárie. V roku 2011 prijala novú výzvu a stala sa súčasťou rodiny CENTURY 21 ako senior maklér. Zameriava sa na predaj komerčných nehnuteľností a na predaj rodinných domov, bytov a pozemkov v Košiciach a to hlavne v atraktívnych lokalitách Starého mesta a v lokalite Košice - Západ. Pre svojich klientov zaisťuje kompletný realitný servis, ktorý začína vykonaním obhliadky s odborným ohodnotením, cieleným marketingom, zabezpečením predaja nehnuteľnosti, jej odovzdaním kupujúcemu a ďalšími aktivitami. Absolvovala rôzne školenia a získala Certifikáty NARKS, SORA a CREATE 21. Motto: Mám cieľ byť lepšia, než som bola minule...


Mgr. Michaela Bradová

Maklér Asistent cs de sk


Peter Chyla

Maklér en sk

Peter Chyla veľmi rád komunikuje s ľuďmi a každú osobu - klienta berie ako novú výzvu a považuje za jedinečnú osobnosť, ku ktorej vždy pristupuje s maximálnym možným prístupom. Odkaz na osobnú stránku makléra : www.peterchyla.sk


Petronela Babilonská

Maklér en cs sk


Ing. Silvia Timošová

Maklér cs sk


Ing. Patrik Dráč

Maklér en cs de


Mgr. Roman Magdolen

Maklér sk cs

Serióznosť, profesionalita a otvorenosť. V jednaní a vystupovaní. Predávať nehnuteľnosti je o veľa viac práca s ľuďmi, ako sa na prvý pohľad môže zdať.


Ing. Peter Sokol

Maklér en sk cs

Spojenie služby ľuďom s pocitom sebarealizácie v práci pre mňa znamená jednu z najdôležitejších podmienok pre naplnený šťastný život.


Miroslav Sučik

Maklér en cs sk hu


Katarína Kúdelová

Maklér sk cs en

Pracujem ako realitný maklér pre spoločnosť Century 21 Realitné centrum. Cieľom mojej práce je predaj nehnuteľnosti, výber novej nehnuteľnosti, financovanie a poistenie. Šetrite svoj čas a kontaktujte ma už dnes.

Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií