Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

CENTURY 21 Ocelka & CO.

Mostná 31
Nitra, okres Nitra

T: 0905 730 412
E: rastislav.ocelka@century21.sk
W: www.century21.sk

Sme mladým dynamickým kolektívom realitných maklérov, ponúkajúcim služby širokému množstvu klientov. Či už sa chystáte predávať, alebo kupovať rezidenčnú nehnuteľnosť, alebo ste podnikateľ hľadajúci komerčnú nehnuteľnosť, sme tu pre Vás. Naši realitní makléri pôsobia jednak priamo v krajskom meste Nitra, ale taktiež ponúkajú servis pri predaji a kúpe nehnuteľností vo všetkých okolitých obciach celého okresu. Dôkladná znalosť trhu s nehnuteľnosťami v našom regióne Vám ponúka možnosť, ako jednoducho si od nás nechať oceniť Vašu nehnuteľnosť, či už pôjde o jej následný predaj, alebo aj napríklad pre potreby dedičského konania. Doplnkové služby pri predaji alebo kúpe nehnuteľností, ako sú napríklad financovanie, znalecký posudok, alebo služby geodeta Vám radi odporučíme odborníkov z nášho okolia s ktorými úzko spolupracujeme.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária mesiaca august 2017 2. miesto

Kancelária mesiaca jún 2017 3. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2017 3. miesto

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Zoznam maklérov


Ing. Rastislav Ocelka

Maklér Manažér Majiteľ en sk

Mojim hlavným cieľom je vytvoriť z kúpy nehnuteľnosti nielen Váš spokojný domov, či vhodné reprezentatívne sídlo firmy, ale aj výhodnú investíciu do budúcnosti. V každom prípade je pre mňa najdôležitejšia spokojnosť klienta a mojím cieľom je poskytnúť, či už predávajúcemu, alebo kupujúcemu pri celej realitnej transakcií maximálny komfort a odbremeniť ho od akýchkoľvek starostí. Svojim klientom poskytujem kompletný realitný servis a v súčinnosti s našimi partnermi poskytujeme aj prvotriedne poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.


Som realitný maklér kancelárie CENTURY 21 Ocelka & CO., ktorá sa nachádza na Mostnej ulici č.31 v Nitre. Poskytujem profesionálne služby realitného makléra a hypotekárneho špecialistu. Pôsobím v oblasti Bratislavského a Nitrianskeho kraja. Teším sa na spoluprácu.Bc. Denisa Ocelková

Maklér Asistent sk

Som hrdá na to, že môžem byť súčasťou svetovej jednotky v realitách-Century21. S ľuďmi pracujem od r.2001, každý klient a každý obchod je jedinečný, preto sa k práci staviam zodpovedne a asertívne. Pri poskytovaní komplexných realitných služieb poskytujem poradenstvo aj v oblasti prípravy predaja, alebo prenájmu nehnuteľnosti. V práci je pre mňa satisfakciou spokojnosť klientov rovnako na strane kupujúcich, tak aj predávajúcich. Odmenou sú pozitívne referencie klientov a ich odporúčania.

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií