Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

CENTURY 21 Reality Market

Horná 65A
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

T: 0907 811 166
E: realitymarket@century21.sk
W: www.realitymarket.eu

Využite komplexné služby a profesionalitu našich pracovníkov na trhu nehnuteľností.
„Sme 1 v realitách“ ...

A prečo ?


• ako najstaršia realitná kancelária v regióne pôsobíme už 24 rokov
• ako najväčšia realitná kancelária v regióne poskytujeme svoje služby pomocou 8 kmeňových zamestnancov , 5 externých maklérov a 11 spolupracovníkov
• máme vlastné nehnuteľnosti i kapitál
• realizovali sme developerské projekty, marketing a právny servis pre viac ako 7 veľkých projektov v Banskej Bystrici (v objeme investícií presahujú-cich 33 mil. € t.j. 1 miliardu Sk)
• spravujeme 15 polyfunkčných budov (s viac ako 160-timi nájomcami)
• zastupujeme vlastníkov pozemkov ktorých celková výmera pozemkov presahuje 350 ha
• sprostredkovali sme (za dobu našej činnosti) prenájom viac ako 500 nehnuteľností a predali ich viac ako 1000 !!!

Naša spoločnosť vznikla transformovaním z pôvodnej obchodno-realitnej spoločnosti REALITY MARKET už v roku 1991 na čisto realitnú spoločnosť, a od roku 1996 pod názvom Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o. sídli a podniká ako:
• developerská
• sprostredkovateľská a
• správcovská spoločnosť na trhu nehnuteľností.

V roku 2015 vstúpila naša spoločnosť do celosvetového realitného systému CENTURY 21 ktorý je 1 v realitách, či už kvalitou a rýchlosťou služieb alebo počtom kancelárií už v 74 krajinách sveta.

Za 24 rokov na trhu je stabilita, dôveryhodnosť a profesionalita našou reklamou.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária mesiaca december 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca október 2016 2. miesto

Kancelária mesiaca júl 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca jún 2016 2. miesto

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Zoznam maklérov


Ing. Bohumil Kratochvíl

Maklér Manažér Majiteľ sk ru cs

Som odborníkom s 26 ročnou praxou v oblasti nehnuteľností. Ako konateľ a riaditeľ realitnej spoločnosti som zrealizoval predaje stoviek nehnuteľností a to od bytov a domov po fabriky a rozľahlé areály najmä v regióne stredného Slovenska. Developing a správa komerčných nehnuteľností (naša spoločnosť spravuje 15 objektov s viac ako 160-timi nájomcami v nich) je našou výkladnou skriňou. Vlastnosti ako sú : * Dôvera ľudí - bol som 13 rokov členom predsedníctcva Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) a v súčasnosti som 6-ty rok členom jej dozornej rady. * Odbornosť - znalosti z práva, legislatívy a fungovania ekonomiky SR som získaval ako člen Hospodárskeho výboru a neskôr ako člen Prezídia Republikovej únie zamestnávateľov (RÚZ) ale aj ako člen predstavenstva NARKS-Infoservis a.s. - vlastníka a prevádzkovateľa realitného portálu www.reality.sk; sa zhodnotili v referenciách o činnosti našej Realitnej spoločnosti REALITY MARKET s.r.o. ktoré je možné získať od množstva našich spokojných klientov (Philip Moris, Orange, Telekom, OTP, SlSP, Poštová banka, ale aj Evanjelický církevný zbor alebo Rimskokatolicky farský úrad v Banskej Bystrici, ale najmä množstva ľudí ktorí využili naše skúsenosti.) Spokojnosť a dobré účty robia dobrých priateľov - STAŃTE SA NIMI AJ VY A VYUŽITE NAŠE SLUŽBY.


Mgr. Eva Škvarková

Maklér Asistent sk


Renáta Dobrovičová pracovala v stavebnej firme 15 rokov. Má skúsenosti s ohodnotením ceny a kvality nehnuteľností. Jej profesionalita, ostrieľanosť, otvorený prístup a kvalita poskytovaných služieb a informácií ju stavia na pozíciu obľúbeného makléra medzi zákazníkmi. Skúsenosti jej nechýbajú ani v oblasti finančného poradenstva a poisťovníctva, čo je v dnešnej dobe žiadané, pretože väčšina nehnuteľností sa kupuje prostredníctvom úverov. Ponúka profesionálne služby v oblasti realít - nezáväzné posúdenie ceny podľa stavu nehnuteľnosti - vypracovanie návrhov zmlúv špecializovaným právnikom - kvalitu zaručenú licenciou NARKS ako aj prísnymi pravidlami medzinárodnej siete CENTURY 21


Jana Becková je stavebná inžinierka so skúsenosťami na realitnom trhu. Jej profesionalita, otvorený prístup a kvalita poskytovaných služieb a informácií ju stavia na pozíciu obľúbeného makléra medzi zákazníkmi. Skúsenosti jej nechýbajú ani v oblasti interiérového dizajnu, čo je v dnešnej dobe žiadané. Ponúka profesionálne služby v oblasti realít - nezáväzné posúdenie ceny podľa stavu nehnuteľnosti, vypracovanie návrhov zmlúv špecializovaným právnikom, kvalitu zaručenú licenciou NARKS ako aj prísnymi pravidlami medzinárodnej siete CENTURY 21.


Ako právnik pracujem v praxi už 14 rokov. Najprv pre veľkú výrobnú firmu, neskôr v advokácií a stavebníctve. Mojou záľubou však boli vždy nehnuteľnosti a v posledných rokoch som sa im vo zvýšenej miere aj venoval, až sa moje cesty stretli so sieťou Century 21 a začal som sa im venovať naplno. V sieti Century 21 pracujem ako právnik aj ako licencovaný maklér NARKS, teda Vám viem odborne pomôcť v právnych aj praktických aspektoch obchodu s nehnuteľnosťami. Okrem nehnuteľností je aj fotografovanie mojím koníčkom, preto neváhajte, nafotím Vaše nehnuteľnosti lepšie ako ostatní.


Ing. Peter Hrk

Manažér de ru sk cs

Bohaté skúsenosti z riadiacej, obchodnej a výrobnej sféry ako aj z personálnych činností - výber, školenie a koučing kolegov som sa rozhodol rozvíjať v realitách, ktoré považujem za svoju srdcovku. Za svoj vlastný úspech považujem úspech každého realitného makléra, na ktorého osobnostnom a profesijnom raste som mal tú česť sa podieľať. Mojou snahou je individuálne a pozitívne pristupovať ku každému maklérovi s cieľom rozvoja jeho osobnosti a zvýšenia výkonnosti, poskytovať mu psychologickú podporu, byť empatický, vytvárať priateľskú pracovnú atmosféru a vzťahy vzájomnej podpory kolegov.


Moje meno je Barbora a vyštudovala som vysokú školu marketingu a reklamy. Ako prácu som si vybrala prácu realitnej maklérky na koľko to bolo vždy to, čomu som sa chcela venovať. Práca s ľuďmi ma baví a je to pre mňa veľká výzva. Som flexibilná, vytrvalá, a budem tu pre vás so všetkým čo budete potrebovať ohľadom realít. Verím, že spoločne prídeme ku každému stanovenému cieľu s ľahkosťou,rýchlosťou a úspešnosťou. Bola by som rada , keby ste sa mi rozhodli dôverovať. Ja Vás presvedčím, že to bolo správne :)


Andrea Neupauerová vyštudovala Stavebnú fakultu Technickej univerzity v Košiciach a je odborníkom v oblasti techniky prostredia budov, ekotechniky a ochrany životného prostredia. Rada komunikuje s klientmi, váži si ich dôveru a zodpovedne pristupuje ku každému klientovi, ktorému pomáha s predajom, prenájmom alebo s kúpou novej nehnuteľnosti. Spokojnosť klientov je u nej vždy na 1. mieste!

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií