Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

CENTURY 21 Realprogres

Farská 35
Nitra, okres Nitra

T: 0907 787 257
E: realprogres@century21.sk
W: www.century21.sk/realprogres

Portfólio našej firmy Realprogres je široké. Zaoberáme sa predajom, sprostredkovaním kúpy či prenájmom bytov, domov, pozemkov, kancelárskych priestorov, skladov, výrobných hál a pod.
Vieme prispôsobiť ponuku potrebám našich klientov.Pomôžeme vám s komplikovanou administratívou či právnickými záležitosťami, v ktorej laik neorientuje. Samozrejme, že služby pre klientov sú zadarmo. S akýmikoľvek otázkami sa na nás môžete obrátiť počas bežnej pracovnej doby cez telefón, internet či osobne v realitnej kancelárii. Pri každom inzeráte je okrem ceny a najdôležitejších informácií aj kontakt na zodpovedného makléra, ktorý vám rád odpovie na všetky vaše otázky.
Poskytujeme služby v rezidenčnej i komerčnej oblasti, čiže radi pomôžeme ľuďom, pre ktorých je kúpa domu životnou investíciou i podnikateľom, ktorí investujú na trhu s realitami alebo potrebujú nehnuteľnosti na výkon svojej činnosti.Na Slovensku platí, že suma provízie je väčšinou vo výške 3 až 5 percent z ceny nehnuteľnosti. Častý jav je, že čím lacnejší objekt, tým vyššie percento, naopak pri mimoriadne drahých stavbách a pozemkoch sa percento znižuje.
Tím pracovníkov Century 21 Realprogres je tu pre vás. Snažíme vyjsť ľuďom v ústrety a zohľadňovať ich požiadavky vo výslednej dohode.Svoju povesť si budujeme poctivo krôčik po krôčiku. Iba serióznosťou a zmyslom pre detail dokáže realitná kancelária odplašiť prípadných podvodníkov a špekulantov. Naša firma Century 21 Realprogres vám odporučí to, čo hľadáte vy, nie to, čo chce niekto iný. Zabezpečíme obchod od A po Z, na svojich zákazníkov netlačíme, ale informujeme ich.
Bežne riešime úkony okolo prevodov členských práv k družstevným bytom, vyhotovenia kúpno-predajných, darovacích či zámenných zmlúv. Môžeme komunikovať s katastrálnym úradom za vás. Zabezpečíme ocenenie nehnuteľností pri dedičskom konaní, vybavíme listy vlastníctva a snímky z katastrálnej mapy.
Postaráme sa o vyhotovenie znaleckých posudkov na nehnuteľnosti, zhotovenie geometrického plánu alebo vytýčenie hraníc medzi pozemkami. Spolupracujeme so stavebnými sporiteľňami a bankami. Poradíme vám pri odkúpení nehnuteľnosti, prípadne pri vyrovnávaní dlhov za nehnuteľnosť. Vyznáme sa v problematike hypotekárnych úverov.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária roka 2018 2. miesto

Kancelária roka 2017 2. miesto

Kancelária roka 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca september 2020 2. miesto

Kancelária mesiaca august 2020 2. miesto

Kancelária mesiaca júl 2020 2. miesto

Kancelária mesiaca jún 2020 1. miesto

Kancelária mesiaca máj 2020 1. miesto

Kancelária mesiaca február 2020 3. miesto

Kancelária mesiaca január 2020 1. miesto

Kancelária mesiaca december 2019 3. miesto

Kancelária mesiaca október 2019 3. miesto

Kancelária mesiaca august 2019 2. miesto

Kancelária mesiaca jún 2019 3. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2019 3. miesto

Kancelária mesiaca marec 2019 2. miesto

Kancelária mesiaca február 2019 2. miesto

Kancelária mesiaca november 2018 3. miesto

Kancelária mesiaca október 2018 2. miesto

Kancelária mesiaca september 2018 1. miesto

Kancelária mesiaca august 2018 2. miesto

Kancelária mesiaca júl 2018 1. miesto

Kancelária mesiaca jún 2018 3. miesto

Kancelária mesiaca máj 2018 2. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2018 3. miesto

Kancelária mesiaca marec 2018 3. miesto

Kancelária mesiaca február 2018 1. miesto

Kancelária mesiaca september 2017 2. miesto

Kancelária mesiaca august 2017 3. miesto

Kancelária mesiaca júl 2017 1. miesto

Kancelária mesiaca jún 2017 2. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2017 1. miesto

Kancelária mesiaca marec 2017 2. miesto

Kancelária mesiaca január 2017 3. miesto

Kancelária mesiaca december 2016 1. miesto

Kancelária mesiaca september 2016 1. miesto

Kancelária mesiaca august 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca júl 2016 1. miesto

Kancelária mesiaca jún 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca máj 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca marec 2016 1. miesto

Kancelária mesiaca december 2015 2. miesto

Kancelária mesiaca november 2015 1. miesto

Kancelária mesiaca jún 2015 3. miesto

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Zoznam maklérov


Mgr. art. Zuzana Ondrušková

Maklér Manažér MajiteľAK RIEŠITE BÝVANIE SME V TOM SPOLU


FB: JUDr. Ingrid Vargová - realitný maklér
INST: ingrid.vargova

Moje meno je Ingrid. Aká bola moja cesta k realitám? Od dlhoročnej práce v samospráve na úrovni mesta a VÚC, vzdelávacej inštitúcii, cez spracovanie právnej agendy pri predaji nehnuteľností, až k práci realitnej agentky, ktorej sa venujem od roku 2015. Prečo som sa rozhodla pre reality? Celý svoj profesijný život som pracovala s ľuďmi a pre ľudí, čo ma vždy napĺňalo spokojnosťou a posúvalo vpred. V poslaní realitnej agentky som videla ďalšie možnosti, ako ľudom pomôcť, byť užitočná a ako využiť svoje vzdelanie a skúsenosti pri predaji, kúpe, prenájme ich nehnuteľností. Pracujem pre nadnárodnú spoločnosť CENTURY 21. Práca realitnej agentky ma skutočne baví a snažím sa o profesionálne zastupovanie svojich klientov, pričom sú mojimi hlavnými zásadami čestnosť a korektnosť. Snažím sa o budovanie dlhodobej dôvery klientov v moju prácu a ku každému klientovi pristupujem individuálne s ohľadom na jeho potreby. Zaujíma ma každý majiteľ, jeho príbeh, prečo nehnuteľnosť predáva a aké sú jeho priority. Predaj akejkoľvek nehnuteľnosti je v skutočnosti veľmi zložitý a časovo náročný proces. Budem preto rada, ak sa na mňa s dôverou obrátite, a tento proces zvládneme spolu. Začať môžeme Vašim telefonátom a mojim pozvaním na kávu."Kreativita je moja obľúbená farba." Citát, ktorý vystihuje môj prístup k práci a to od vypracovania fotografií, cez ponuku nadštandardných možností, ktoré priaznivo prispievajú k predaju, až po umiestnenie ponuky na našej stránke, sociálnych sieťach... Mojou prioritou je pomôcť predajcovi, aby bol spokojný s predajom a kupcovi, aby našiel vysnívaný domov. Preto som zástanca korektnej komunikácie medzi všetkými troma stranami. V neposlednom rade by som rada zdôraznila, že klientom odporúčam exkluzívny predaj nehnuteľnosti. Čo to znamená? Je dobré, aby nehnuteľnosť bola ponúkaná jedným maklérom, ktorý sa maximálne sústredí na spokojný priebeh predaja/prenájmu. Takýto postup vám výrazne prispeje k tomu, že cena za nehnuteľnosť bude taká, akú očakávate. Dĺžka predaja nehnuteľnosti je tiež výrazne kratšia, nakoľko propagácia nehnuteľnosti býva na vyššej úrovni. Ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom predaja/prenájmu alebo kúpy nehnuteľností, veľmi rada sa s vami stretnem a prediskutujem s vami vaše sny :) "Všetko sa začína túžbou..."
Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií