Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

CENTURY 21 Advisors

Žriedlová 11
Košice - Staré Mesto, Košice I

T: +421 901770333
E: advisors@century21.sk
W: www.century21.sk/office/29

Spoločnosť CENTURY 21 Advisors patrí do siete realitných kancelárií CENTURY 21, ktorá je celosvetovo známa.
Zameraním spoločnosti CENTURY 21 Advisors je poskytovanie kvalitných služieb v nasledovných oblastiach:
vyhľadanie a analýza vhodných nehnuteľností na základe kritérií zadaných klientom, sprostredkovateľská činnosť v oblasti kúpy/predaja/prenájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností, výkup pozemkov, odborné poradesntvo a projektový manažment pre developerov pôsobiacich v segmente rezidenčných nehnuteľností.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária mesiaca máj 2018 1. miesto

Kancelária mesiaca apríl 2018 1. miesto

Kancelária mesiaca marec 2018 1. miesto

Kancelária mesiaca december 2017 3. miesto

Kancelária mesiaca október 2017 1. miesto

Kancelária mesiaca júl 2017 3. miesto

Kancelária mesiaca jún 2017 1. miesto

Kancelária mesiaca marec 2017 1. miesto

Kancelária mesiaca november 2016 2. miesto

Kancelária mesiaca september 2016 3. miesto

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Zoznam maklérov


Ing. Emília Hančová MBA

Maklér Manažér Majiteľ en ru sk es cs

Špecialista na poradenstvo pre developerské rezidenčné projekty. Absolventka ekonomickej univerzity, manažér a spoluvlastník realitnej kancelárie CENTURY 21 Advisors. Od začiatku môjho profesijného pôsobenia bola a je moja práca spojená s nehnuteľnosťami a to počnúc pracovnými skúsenosťami z hypotekárneho financovania v bankovníctve, pôsobenia v zahraničných spoločnostiach špecializujúcich sa na zahraničné investície a segment realít cez nastavovanie procesov, marketing a predaj v developerských spoločnostiach zaoberajúcich sa výstavbou rezidenčných nehnuteľností.


Po skončení Vysokej školy ekonomickej v Bratislave som začala pracovať v bankovníctve, kde som prešla rôznymi pozíciami. Posledných 10 rokov som pôsobila na pozícii riaditeľky pobočky. Práve v banke som sa prvýkrát stretla s kúpou a predajom nehnuteľnosti. Však z tej druhej strany. Pomáhala som klientom plniť ich sny, a to pri financovaní ich bývania. Po 20-ich rokoch som sa rozhodla z bankovníctva odísť. V r. 2012 som začala pracovať ako SZČO. Jednak v oblasti ekonomických služieb a poradenstva a v oblasti sprostredkovania úverov a poistenia, pričom naďalej som klientom pomáhala a pomáham hľadať tú "ich" vysnívanú nehnuteľnosť. Preto v 09/2015 som prijala novú výzvu a stala som sa profesionálnym realitným maklérom. Svojim klientom ponúkam kompletné služby. Od výberu nehnuteľnosti, cez financovanie jej kúpy, predaj nehnuteľnosti, a to všetko na jednom mieste. Dôslednosť, bezpečnosť, spoľahlivosť a individuálny prístup ku klientom sú pre mňa vždy prioritou. „Spokojnosť klienta nadovšetko“. Som tu pre Vás - Vaša realitná maklérka. PS: Referencie na moju prácu nájdete aj na facebookovej stránke Century 21 Advisors v sekcii Recenzie link: https://www.facebook.com/pg/century21advisors/reviews/Pôsobím ako maklér pre košickú realitnú kanceláriu CENTURY 21 Advisors. Prioritou mojej práce je spokojnosť klientov, pre ktorých robím maximum. Zakladám si na profesionalite, dochvíľnosti, serióznosti, a súčasne na ľudskom prístupe. Zameriavam sa na všetky typy nehnuteľností. Referencie na moju prácu nájdete aj na facebookovej stránke Century 21 Advisors v sekcii Recenzie.Mojím cieľom je spokojnosť môjho zákazníka a preto poskytujem kompletný “servis na kľúč”, podľa požiadaviek svojich klientov. Nechýbaju mi skúsenosti v oblasti interierového dizajnu a projekcie nehnuteľností nadobudnuté počas študia na Stavebnej fakulte v Košiciach a práci v projekčnej spoločnosti. Vo svojej práci využívam moderné technológie a postupy umožnujúce nový prístup k mojej práci makléra.


Po štúdiu na súkromnej ekonomickej škole som pracoval vo finančnej sfére 6 rokov. Začínal som na pozícií konzultanta a prácu ukončil na manažérskej pozícií. Svoje dlhoročné skúsenosti z obchodu chcem pretaviť do realitnej sféry. Zameriavam sa na všetky typy nehnuteľností. Za roky praxe sa mi osvedčila otvorená a priama komunikácia so zákaznikom.Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií