Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

CENTURY 21 General

Záhradnícka 74
Bratislava - Staré Mesto, Bratislava I

T: 0948 822 121
E: general@century21.sk
W: www.century21.sk/office/24

CENTURY 21 General je jedna z najväčších realitných kancelárii v Bratislave, ktorá patrí do siete najrozsiahlejšieho rezidenčného realitného systému Century 21. Od vzniku spoločnosti Century 21 v roku 1971 sa systém stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. V počte 165 000 profesionálnych maklérov v 70 krajinách sveta, každým dňom sa snaží priblížiť potrebám zákazníkov pri kúpe, predaji a prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti. Century 21 je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. Filozofiou spoločnosti Century 21 General je zabezpečenia najvyššieho komfortu pre klienta a to vo všetkých poskytovaných oblastiach našich služieb. Profesionálny tím maklérov s dlhoročnými skúsenosťami Vám nielen správne poradia, ale aj starostlivo zvážia všetky Vaše kroky pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti s dôrazom na právnu legislatívu Slovenskej Republiky. CENTURY 21 – Svetová jednotka v realitách !

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária roka 2015 2. miesto

Kancelária mesiaca február 2017 3. miesto

Kancelária mesiaca október 2016 1. miesto

Kancelária mesiaca marec 2016 3. miesto

Kancelária mesiaca december 2015 1. miesto

Kancelária mesiaca október 2015 3. miesto

Kancelária mesiaca máj 2015 1. miesto

Kancelária mesiaca máj 2015 1. miesto

Kancelária mesiaca február 2015 2. miesto

Kancelária mesiaca február 2015 3. miesto

Kancelária mesiaca január 2015 3. miesto

Kancelária mesiaca január 2015 2. miesto

Kancelária Galéria Ocenenie Makléri

Zoznam maklérov"ROB TO, ČO MILUJEŠ A NIKDY NEBUDEŠ MUSIEŤ ROBIŤ" Vyštudovala som Právnickú fakultu v Bratislave, odtiaľto pochádzam a tu aj žijem. Už popri štúdiu som zistila, že právo je vášeň, ale celé hodiny sedieť nad paragrafmi sa mi práve nechcelo. Realitný biznis mi umožňuje spojiť moju podnikateľskú energiu s právnymi vedomosťami. Cieľom mojej práce je predať nehnuteľnosť s úspešným koncom a spokojnými klientami. Každá nehnuteľnosť je pre mňa výzva a každého klienta posudzujem individuálne. Venujem sa bratislavskému kraju od garzoniek až po hektárové parcely.Zmena bydliska je prirodzenou súčasťou života každého z nás. Najprv vyletíme z hniezda a postačí nám aj menší, skromnejší byt.Po čase si zakladáme rodiny a potrebujeme viac osobného priestoru pre seba i pre deti.Rada Vám pomôžem pri hľadaní Vášho nového vysnívaného bývania. Zakladám si na osobnom prístupe ku klientovi a budovaní obojstrannej dôvery.Nakoľko som pracovala 8 rokov ako obchodník v oblasti reklamy na prvom mieste je pre mňa pozitívne hodnotenie spolupráce a spokojnosť klienta!


Eduard Kršák

Maklér Manažér cs sk

Som rodený Bratislavčan v tejto oblasti sa vyznám a preto sa jej aj venujem. Mojím cieľom je spokojnosť môjho zákazníka a preto som pripravený riešiť požiadavky svojích klientov k ich spokojnosti. Zakladám si na dôveryhodnom vzťahu s klientom založenom na zodpovednom prístupe. Svojim klientom poskytujem kompletný realitný servis a v súčinnosti s našimi partnermi poskytujeme aj prvotriedne poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností. Neváhajte ma kontaktovať.Nehnuteľnosti sú moja vášeň. Chcem klientom otvárať nové možnosti krásneho bývania.


Eva Nagyová

Maklér sk

Tato stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií