Kancelária Galéria Ocenenia Makléri

CENTURY 21 Garant

Tkáčska 4
Prešov, okres Prešov

T: 0911 291 000
E: garant@century21.sk
W: www.century21.sk

CENTURY 21 je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. CENTURY 21 Garant so sídlom na Tkáčskej ulici č.4 v Prešove patrí medzi ďalšiu otvorenú kanceláriu na Slovensku patriacu do celosvetovej realitnej siete CENTURY 21. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti realitných služieb, financovania nehnuteľností a právne služby. Profesionálne školení realitní makléri sú pripravení Vám poradtiť a pomôcť pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľností.
Filozofiou spoločnosti CENTURY 21 Garant je zabezpečiť najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb pre spokojnosť klienta.
Sme zlatá cesta k Vašim snom.

Zobraziť ponuku kancelárie

Kancelária Galéria Ocenenia Makléri

Kancelária Galéria Ocenenia Makléri

Ocenenia kancelárie

Kancelária mesiaca január 2017 1. miesto

Kancelária Galéria Ocenenia Makléri

Zoznam maklérov


Martin Viravec

Maklér Manažér Majiteľ cs sk

Martin pôsobí ako riaditeľ a majiteľ realitnej kancelárie CENTURY 21 Garant v Prešove, ktorá bola otvorená 4.10.2013 ako 13 v rámci siete CENTURY 21 na Slovensku. Oblasti realít sa aktívne venuje 3 roky. Zaoberá sa predajom a prenájmom nehnuteľností prioritne na území východného Slovenska. Svojim klientom poskytuje kompletný realitný servis a v spolupráci s finančnými partnermi poskytuje aj poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností a poistenia.


Marek German-Sobek

Maklér Asistent cs sk

Marek German-Sobek – maklér, asistent CENTURY21 Garant. Od počiatku svojej profesnej kariéry pracujem s ľuďmi, od roku 2009 aj v oblasti obchodu. Prvýkrát som zaregistroval spoločnosť Century21 v Prahe, kde som začal pôsobiť ako realitný poradca. Prácu realitného makléra som si tak za miloval, že si neviem predstaviť inú prácu. I napriek môjmu zásadnému životnému rozhodnutiu vrátiť sa naspäť SR do rodného mestečka Bardejov. Ostal som verný profesii a spoločnosti Century21 ktorá mi dáva istotu zamestnania a možnosť neustále sa zdokonaľovať ako realitný poradca. Komunikácia z ľuďmi ma nesmierne baví a napĺňa. Poradenstvo v oblasti financií a nehnuteľností ochotne poskytnem každému.


PhDr. Ľubomír Platko

Maklér Manažér Majiteľ ru sk

PhDr. Ľubomír Platko je riaditeľom prešovskej kancelárie CENTURY 21 Centrum Bývania. Najväčšiu časť svojej profesionálnej kariéry venoval obchodu s nehnuteľnosťami a s ním spojenej starostlivosti o klientov. Jeho prvoradou úlohou je byť oporou profesionálneho tímu skúsených maklérov, ktorí svoju prácu vykonávajú s plným nasadením a predovšetkým pre maximálnu spokojnosť svojich klientov.


Ing. Marián Rimarčík

Maklér en cs sk

Rád Vám sprostredkujem kúpu, predaj či prenájom Vašej nehnuteľnosti. Mojím záujmom aj cieľom je poskytnúť každému klientovi vysoko odborné služby realitného poradcu v súlade s prepracovaným systémom Century 21. Výsledkom je úspešne realizovaný bezpečný proces prevodu vlastníckych práv a spokojnosť všetkých zainteresovaných strán. Som autorizovaný stavebný inžinier Slov. komory stavebných inžinierov s dlhoročnou praxou v oblasti stavebníctva a projektovania stavieb.


Mgr. Jaroslav Nytra

Maklér cs sk


Ing. Pavol Štefanco

Maklér ru sk

Úlohou profesionála je vniknúť do vašich potrieb, pochopiť vaše požiadavky a predložiť vám svoj profesionálny pohľad.


Lýdia Mihalčinová, MBA

Maklér en sk

Lýdia Mihalčinová, MBA, realitná maklérka, narodená v roku 1986 v Bardejove. Primárne sa zameriava na obchodovanie s rezidenčnými nehnuteľnosťami a vyhľadávanie potenciálnych realitných investičných príležitostí. Obchodné vzdelanie vrátane schopností efektívnej komunikácie v anglicky hovoriacom obchodnom prostredí si rozšírila absolvovaním študijného programu Master of Business Administration na City University of Seattle. Lýdia disponuje perfektnými profesijnými znalosťami realitného prostredia a rozsiahlou dlhoročnou obchodnou praxou, vďaka čomu je skutočným profesionálom a dobrým partnerom pre toho kto očakáva odborné služby na vysokej úrovni. Členkou tímu realitnej kancelárie CENTURY 21 Centrum Bývania je od októbra 2015. Realitné služby poskytuje v anglickom a slovenskom jazyku.


Marcela Lizáková

Maklér sk cs

Marcela Lizáková, realitná maklérka, narodená v roku 1979 v Prešove. Členkou tímu realitnej kancelárie CENTURY 21 Centrum Bývania je od marca 2016. Realitné služby poskytuje v českom a slovenskom jazyku.


Mgr. Zuzana Urdová

Maklér de sk

Mgr. Zuzana Urdová, realitná maklérka, vyštudovala Filozofickú fakultu na PU v Prešove, odbor Prekladateľstvo a tlmočníctvo v špecializácií Nemecký jazyk a kultúra. Po skončení štúdia pracovala niekoľko rokov v obchodnej spoločnosti, neskôr pre nemeckú spoločnosť v oblasti predaja a logistiky. Prioritou jej práce je individuálny a profesionálny prístup ku klientom a dôvera klientov v spoločnosť CENTURY 21. Členkou tímu realitnej kancelárie CENTURY 21 Centrum Bývania je od septembra 2016. Realitné služby poskytuje v nemeckom a slovenskom jazyku.


PaedDr. Jana Jakubašeková

Maklér sk

Práca v oblasti realít ma oslovila už dávno,aj keď až teraz nastal ten správny okamih pre realizáciu môjho sna. Ako pedagóg s 25-ročnou praxou rozumiem ľuďom a ich potrebám, chcem byť tým správnym prostriedkom pri uskutočňovaní sna o kvalitnom a príjemnom bývaní,či iných službách v tejto oblasti. CENTURY 21 má dlhodobú tradíciu,oslovil ma najmä jej úspech,dobré meno,prepracovaný vzdelanostný systém. Podľa potreby viem poskytnúť pomoc v oblasti stavebníctva. Momentálne sa orientujem hlavne na reality v Bardejove a jeho okolí.


Simona Kronová

Maklér sk

Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií