O NÁS


HISTÓRIA CENTURY 21®

Prvá realitná kancelária CENTURY 21® bola založená realitnými maklérmi Artom Bertlettom a Marshom Fisherom, v Orange County, Kalifornií 28 Júla, 1971. Uvedomovali si, že kľúčová je dôveryhodnosť a znalosť značky. Úspešne zvolenou stratégiou franšízingu sa po otvorení viac ako 7000 kancelárií stala CENTURY 21® najväčšou realitnou spoločnosťou na svete.

Dnes je CENTURY 21® globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. Zlatý štandard realitných služieb každodenne poskytuje CENTURY 21® miliónom klientom v Amerike, Afrike, Austrálií, Európe a v Ázii.

CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21.1.2010. Od tejto doby otvorilo mnoho úspešných realitných kancelárií ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb.

SILA ZNAČKY CENTURY 21®

Ak zákazníci vyhľadávajú služby realitnej kancelárie, značka CENTURY 21® je prvou, ktorú si zákazník predstaví v krajinách ako je USA, Kanada, Francúzsko, Belgicko, Čína a v mnohých iných krajinách sveta. Pozíciu najväčšej siete realitných kancelárií potvrdzujú výskumy uskutočňované každé dva roky spoločnosťou Millward Brown, ktorá sa zameriava na zisťovanie povedomia o obchodných značkách v realitnom biznise. Práve prestížna spoločnosť Millward Brown nás každý rok uisťuje, že sme na prvom mieste pred celou konkurenciou. Napríklad v USA pozná našu obchodnú značku takmer polovica respondentov (47%) a vo Francúzsku dokonca 75% opýtaných.


CENTURY 21 Slovakia


VÍZIA

Svojimi skúsenosťami posunieme realitný trh na vyššiu úroveň, prinesieme zlatý štandard a staneme sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.

MISIA

CENTURY 21® je svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a ako vedúca spoločnosť každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby a túžby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®.

HODNOTY

Kvalita poskytovaných služieb, aplikovaná odbornosť, serióznosť obchodných jednaní, dodržiavanie etických zásad a osobitný prístup ku klientom sú hodnoty, ktoré sú nám blízke, a ktorými sme sa vryli do sŕdc našich zákazníkov po celom svete. Už niekoľko desiatok rokov budujeme trvalé a transparentné vzťahy a chceme v tom pokračovať aj na Slovensku.

Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší užívateľský zážitok Rozumiem Viac informácií